مدیریت بانک اطلاعاتی با Microsoft SQL Server

 • سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳
 • بازدید 853 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (118 امتیاز از 32 رای)
  Loading...

SQL Server تصویر

مدیریت بانک اطلاعاتی با Microsoft SQL Server مایکروسافت اس‌ کیو ال سرور

مایکروسافت اس کیو ال سرور Microsoft SQL Server یک نرم‌ افزار سیستم مدیریت بانک‌ های اطلاعاتی است که به وسیله کمپانی مایکروسافت تولید و توسعه داده می ‌شود.

.

در این نرم افزار ابزارهای بسیار مختلفی جهت ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی مهیا شده است که شما می توانید با استفاده از آنها یک بانک بزرگ اطلاعاتی ایجاد نمائید و برروی اطلاعات موجود در آن مدیریت کنید. علاوه بر این یکی از ویژگی های مهم این برنامه امنیت بسیار بالای آن است که باثت شده تا کاربران آسوده تر از آن برای محافظت از اطلاعات خود استفاده کنند.

.

از ویژگی ‌های مهم این سیستم مدیریت پایگاه داده‌ ها می توان به بانک اطلاعاتی رابطه ‌ای، امکان استفاده از trigger, View و Stored procedure، پشتیبانی از XML، بسیار قدرتمند و بدون محدودیت حجم و تعداد رکورد، OLAP، پشتیبانی از Full-Text Search برای سرعت در بازیابی اطلاعات و استفاده از زبان طبیعی در جستجوها و … اشاره نمود.

.

این نرم افزار دارای نسخه های بسیار متنوع و متناسب با مخاطبان متفاوت و محیط های کار مختلف است. نسخه ۲۰۱۴ این نرم افزار سازگاری بیشتری با فناوری کلود پیدا کرده و از قابلیت های بیشتری برای بازیابی مطالب و داده ها برخوردار است.

.

تسهیل قابلیت انتقال دیتابیس ها از یک سرور به سرور دیگر از جمله دیگر قابلیت های این نسخه جدید است. برای اطلاع بیشتر به صفحه مربوطه در سایت سافت ۹۸ مراجعه نمائید. لینک دانلود نسخه های مختلف در ادامه مطلب …

.


لینک های دانلود:

ورژن ۲۰۱۴


فیلم آموزش پایگاه داده‌ ها به صورت تصویری

فیلم آموزش پایگاه داده‌ ها به صورت تصویری

مشاهده آموزش پایگاه داده‌ ها
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab