معرفی هوش مصنوعی آفلاین (Offline AI)

 • پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
 • بازدید 710 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (55 امتیاز از 12 رای)
  Loading...

offline artificial intelligence 21380 تصویر

هوش مصنوعی آفلاین

در این بخش با مقاله کوتاهی در رابطه با هوش مصنوعی آفلاین در خدمت شما کاربران عزیز هستیم تا شما را با یک حوضه جذاب از هوش مصنوعی آشنا سازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه که بسیار نایاب است را در اختیار شما قرار دهیم.

هوش مصنوعی آفلاین یا (Offline AI) چیست ؟

هوش مصنوعی آفلاین (Artificial Intelligence) به برنامه هایی از ساختار های هوشمند اشاره می کند که روی دستگاه ها اجرا می گردد و مخالف بکارگیری API هایی که در یک سرور به منظور راه اندازی چنین برنامه هایی وجود دارند، می باشد. سازماندهی هوش مصنوعی آفلاین روی دستگاه ها اینگونه می باشد که می خواد سیستم های هوشمند بدون اتصال به رابط کاربردی برنامه نویسی (API) مشخصی را بر روی سرور ها از راه دور راه اندازی نماید.

به طور مختصر، بکارگیری هوش مصنوعی آفلاین سه مزیت دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

سرعت:

 • اگر یک دستگاه تمامی داده هایی که نیازمند است را داشته باشد و همچنین قادر به فراهم سازی وظایف هوشمند نظیر تشخیص تصویر و پردازش زبان طبیعی را بدون اینکه پردازش ارسال و یا دریافت داده ای از طرف یک سرور در جایی دیگری باشد، باعث بالا رفتن سرعت عملیات خواهد بود که عدم وابستگی به اتصالات شبکه و همینطور سخت افزار های سرور، دلیل آن می باشد. بک برنامه ای که دارای هوش مصنوعی در دستگاه ها باشد، قادر خواهد بود تا مدل های یادگیری ماشین آموزش دیده شده را بدون اینکه دستگاه نرم افزار و سخت افزار داشته باشد اجرا کند.
 • عدم وابستگی به اتصالات شبکه باعث افزایش قابل توجه سرعت در عملیات می گردد و تاثیر مثبتی را در تجربه کاربران در بهره مندی از چنین سیستم هایی به ارمغان می آورد. به عنوان نمونه می توان به CoreML برای سیستم عامل مک و سیستم عامل آی او اس اشاره کرد که یک قانون ارائه شده از سوی کمپانی اپل می باشد که اجازه اجرا نمودن ساختار های هوشمند را بدون اینکه اتصالی به شبکه در دستگاه رخ دهد، فراهم می سازد.

هزینه:

 • هزینه دومین مزیت بکارگیری هوش مصنوعی آفلاین است. در صورتی که در ساختار های هوشمند به منظور اجرا نمودن یک برنامه مشخص، از اتصالات شبکه ای استفاده نشود، هزینه شبکه صفر خواهد بود.

حریم خصوصی:

 • سومین مزیت هوش مصنوعی آفلاین که اهمیت بسیار و قابل توجهی را برای جامعه به عنوان مصرف کننده تکنولوژی و صنعت رسانه های اجتماعی داراست، حریم خصوصی می باشد. از این رو هیچگونه مسئولیتی بزرگ تر و سنگین تر از موضوع حفاظت داده های مردم وجود ندارد. حریم خصوصی داده های کاربران، یک کار اخلاقی با اهمیت بسیار بالا می باشد بوسیله هوش مصنوعی آفلاین، به شمار می رود.
شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مغانلی یکشنبه , 26 آذر

  ممنون از سایت نوآوران که مطلبی به این زیبایی انتشار نموده اند من خیلی دنبال هوش مصنوعی میگشتم ولی این معرفی که گذاشتین واقعا به دلم نشست و مرا با دنیای هوش مصنوعی اشنا نمود نوآوران مچکریم

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  داریوش درکی یکشنبه , 17 اردیبهشت

  مطالب جابیه اگر بشه یه کار عملی هم بزارید جذاب تره

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab