لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

مقاله ارزیابی عملکرد برنامه های کاربردی برای ارائه کیفیت سرویس در رایانش ابری

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 5 رای)
Loading...

Cloud computing مقاله ارزیابی عملکرد برنامه های کاربردی برای ارائه کيفيت سرویس در رایانش ابری

مقاله ارزیابی عملکرد برنامه های کاربردی برای ارائه کیفیت سرویس در رایانش ابری

چکیده:

عملکرد برنامه های کاربردی یا Application ها به پیچیدگی تعامل های بین لایه ای Application ها، سرورها و زیرساخت شبکه وابسته است. یکی از دلایل مطرح در عدم استفاده از ابر، کارایی و Latency در ارائه سرویس می باشد. در مقاله حاضر، تمرکز ما بر روی ارزیابی عملکرد Application ها در محیط های شبکه ای ابر است. در چار چوب معماری ابر، سرویس های داده و اطلاعات، ذخیره سازی و پردازش و غیره ارائه می شود، اما در این بین چند چالش برای ارزیابی Application ها (برنامه های کاربردی) وجود دارد که باید بر روی آنها بحث شود. در این مقاله ابتدا به معرفی چارچوب معماری ابر و سرویس های ارائه شده توسط آن می پردازیم و سپس در ادامه به طراحی یک مدل شبکه ابر با ۴ سناریو مختلف می پردازیم و در نهایت با استفاده از تغییر پارامترها در شرایط مختلف به سنجش کارآیی ارائه سرویس ویدئو بعنوان یک Application پیکربندی شده در ابر می پردازیم. ابزار مورد استفاده برای سنجش کارایی، نرم افزار شبیه ساز Opnet است. مدل سازی با Opnet یا آپنت بدین معناست که ما می توانیم با اطمینان مشخصات طرح را ارائه کرده تا بدین وسیله بدرستی در طول چرخه طراحی در پارامتر های زمان و هزینه صرفه جویی کنیم.

 توضیحات بیشتر و دریافت اصل مقاله در ادامه مطلب …

مقدمه:

رایانش ابری مجموعه ای از گروه ها مانند مصرف کننددگان ابر و فروشندگان ابر که تعریف کننده مجموعه سناریو مشترک برای ابر به شمار می آیند استفاده می کند. استفاده از این مجموعه سناریوها ،کارایی ،مزایا و منافع اقتصادی رایانش ابری را که مبتنی بر پیش بینی نیاز های وسیع مصرف کنندگان است را نشان می دهد. ابر باید یک محیط باز را توسه دهد و محدودیت فروش را به حداقل برساند و قدرت انتخاب کاربر را افزایش دهد.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید