لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

مقاله بررسی کیفیت سرویس در شبکه های BGP-MPLS VPN مبتنی بر سرویس خدمات متمایز

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (48 امتیاز از 13 رای)
Loading...

BGP MPLS VPN مقاله بررسی كیفیت سرویس در شبكه های BGP MPLS VPN مبتنی بر سرویس خدمات متمایز

مقاله بررسی کیفیت سرویس در شبکه های BGP-MPLS VPN مبتنی بر سرویس خدمات متمایز

رشد نمایی اینترنت منجر به اهمیت گسترش روز افزون سرویس ها، کاربران و برنامه های کاربردی بیشتر شده است. در نتیجه سرعت بیشتر و کیفیت سرویس بهتر، مهمترین چالش های دنیای شبکه امروزی می باشند. با ترکیب تکنولوژی همراه با سرویس خدمات متمایز و مهندسی ترافیک میتوان به ارتقاء پارامترهای کیفیت سرویس و استفاده MPLS همراه با سرویس خدمات متمایز و مهندسی ترافیک میتوان به ارتقاء پارامترهای کیفیت سرویس و استفاده بهینه از منابع و اجتناب از ازدحام در شبکه های نسل آتی کمک نمود. MPLS میتواند در یک توپولوژی شبکه BGP-MPLS VPN که توسعه یافته سایت های مختلف از کاربران برای انتقالداده می باشد پیاده سازی گردد.

.

در این مقاله به ارائه ساختار BGP-MPLS VPN پرداخته شده و سپس با پیادهسازی شبکه MPLS مبتنیبر DiffServ بر روی VPN کیفیت سرویس در شبکه بررسی گردیده است و سپس با استفاده از نرم افزار OPNET مکانیزم های مختلف جهت ارتقاء کیفیت سرویس در شبکه، در قالب سناریوهای مختلف شبیه سازی شده است. در اکثر روش های ارائه شده قبلی، با افزایش منابع برای ترافیک های اولویت پایینتر مانند BE و AF ترافیک های اولویت بالاتر مانند EF – Video ,Voice  خدشه دار شده است. با اعمال مکانیزم های مدیریت و اجتناب از ازدحام برای ترافیک های با اولویت پایینتر و همچنین مهندسی ترافیک، نتایج بهتری برای ارائه کیفیت سرویس به ترافیک هایی که فوق العاده حساس به تاخیر می باشند نسبت به روش های قبلی ارائه شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان این مقاله در ادامه مطلب …

VPN یا Virtual Private Network یـک شـبکه اختـصاصی مجازی بوده که از یک شبکه عمومی، عموما اینترنت برای ارتباط بـا سایت های از راه دور و ارتباط کاربران با یکدیگر اسـتفاده مـی نمایـد درخواستهای تضمین سرویس در شبکه VPN مبتنی بر اینترنت با امنیت داده و مهندسـی ترافیـک بـرای سـرویسهـای چندرسـانه ای پرسرعت بلادرنگ افزایش یافته است.

VPN باید بتواند بتواند چند صد سایت و کاربر را دریک ناحیه گسترده مقیاس بندی نماید. بنابراین شبکه VPN باید نیاز های محرمانه بودن داده ها و مقایس پذیری داده ها و کیفیت سرویس را برآورد نماید.

.

بنابراین لزوم یک پروتکل برای بـرآورده شـدن ایـنگونـه نیازهـا در هــسته یــک شــبکه گــسترده افــزایش پیــدا مــی نمایــد. MPLS (Multiprotocol Label Switching) به عنوان یک تکنیک جدید برای پشتیبانی از مهندسی ترافیـک عرضـه شـده اسـت. MPLS با ایجاد مسیز سوییچ برچسبی LSP مابین مسیریاب های IP ارسال بسته را از محاسبات مسیر تفکیک می نایید و مسیریابی موثرتری را در شبکه ایجاد می نماید.

.

زیرا IP هم محاسبات مسیر و هم ارسال مبتنی بر آدرس هستند. شبکه های VPN می تواند به دو شبکه VPN مبتنی بر IP و VPN مبتنی بر MPLS تقسیم گردد. BGP-MPLS VPN یک نو از شبکه VPN مبتنی بر IP می باشد که به طور صریح و آسان سایت های کاربران را گسترش میدهد. زیرا توسط لینک های نظیر به نظیر (P2P) بین مسیریاب های لبه سرویس دهند و مسیریاب های سرویس گیرنده پیگر بندی شده است.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:اصل مقاله جهت دانلود آماده است.


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید