نرم افزار تحلیل تقریبی قاب با یکدهم دهانه و پرتال

  • شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
  • بازدید 5,123 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (209 امتیاز از 49 رای)
    Loading...

yek dahom va portal10415 3 تصویر

دانلود نرم افزار تحلیل تقریبی قاب با یکدهم دهانه و پرتال همراه توضیحات کوتاه

برای تحلیل سازه های نامعین روش های متعددی از قبیل کار مجازی، شیب افت، توزیع لنگر و غیره وجود دارد و هر چه تعداد طبقات و قاب های سازه بیشتر باشد محاسبات طولانی تر و طاقت فرساتر می شود. از این قرار روش های تقریبی برای تحلیل سازه ها راه گشای این امر می باشد در طراحی دستی سازه ها که همه عملیات از قبیل تحلیل و طراحی سازه ها بایستی دستی صورت گیرد استفاده از روشهای تقریبی در تحلیل دستی راه را هموارتر می کند.

تحلیل تقریبی قاب به روش یک دهم دهانه:

استفاده ازروش تقریبی یک دهم دهانه برای سازه های نامعین که فقط بارهای ثقلی ازجمله بار مرده و زنده به سازه اعمال می شود صورت می گیرد. اعمال بار را می توان هم جداگانه و هم ترکیبی از بار مرده و زنده در نظر گرفت. در هر صورت بایستی آیین نامه ها و ترکیبات بار را مشخص کنیم که بحرانی ترین بار را طبق ترکیبات مشخص شده انتخاب و به سازه اعمال می کنیم سپس در فاصله ۰٫۱ طول دهانه از هر طرف تکیه گاه در تیرها مفصل در نظر گرفته و مانند تیر دو سر مفصل تیر را از سازه جدا کرده سپس تحلیل می کنیم. درضمن میزان نیرو و لنگر موجود در طرف دیگر تیر، همان ۰٫۱ طول تیر از تکیه گاه تا مفصل فرضی را تحلیل و مقادیر بار و لنگر اعمالی به ستون را بدست می آوریم.

توضیحات بیشتر و دانلود نرم افزار تحلیل تقریبی قاب با یکدهم دهانه و پرتال در ادامه مطلب قرار داده شده است .

تحلیل تقریبی قاب به روش پرتال:

این روش نیز برای سازه های نامعین با اعمال بارهای جانبی از قبیل بار زلزله یا بار باد با میزان تاثیر گذاری بالاهرکدام از این بار ها بیشتر باشد انتخاب می شود، تک تک قاب ها را انتخاب کرده سپس با در دست داشتن نیروی جانبی کلی میزان بار جانبی که به هر قاب در هر جهت وارد می شود نسبت به تاثیر سختی قاب در هر جهت اعمال می کنیم. پس از در دست داشتن بار در هر قاب با روش پرتال به آسانی می توان مقدار نیروی اعمالی به تیر ها وستون ها را تعیین کرد که توضیحات نحوه محاسبه در کنار فایل مربوطه گنجانده شده است .

از قسمت باکس دانلود می توانید نرم افزار تحلیل تقریبی قاب با یکدهم دهانه و پرتال را دانلود کنید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    سلماز رستگار یکشنبه , 9 اردیبهشت

    سلام می خواستم بدونم نیرو های برشی برای تحلیل پرتال چطوری از داخل نرم افزار ایتبس به دست میاد ؟ کدوم قسمت باید برم ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab