نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 • دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
 • بازدید 558 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 16 رای)
  Loading...

tarh pajohsh csharp1 1024x640 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ #C

نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ جهت سهولت بخشیدن به روند ثبت و پیگیری وضعیت های طرح های ثبت شده در واحدهای دانشگاهی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که طبق قوانین و آیتم های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان طراحی و پیاده سازی شده است. کار با نرم افزار فوق بسیار آسان و راحت است و تمام مواردی که در ثبت و مدیریت یک طرح مورد نیاز است در این نرم افزار قرار گرفته است. زبان برنامه نویسی مورد استفاده در این نرم افزار سی شارپ #C و بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور میباشد.

نحوه پشتیبانی و راه اندازی نرم افزار هم به این شکل است که بعد از دریافت نرم افزار از ما اگر نتوانید نرم افزار طرح پژوهشی را نصب کنید همکاران ما با استفاده از نرم افزار تم ویور (سایت سازنده نرم افزار تم ویور) به سیستم شما وصل شده و عمل نصب را انجام خواهند داد.

در حال حاضر نسخه مورد نظر تک کاربره میباشد و در صورت نیاز به چند کاربره بودن اطلاع دهید تا تغییرات لازم را انجام دهیم.

در ادامه مطالب تک تک پنجره های نرم افزار با توضیحات لازم نمایش داده شده است که با مراجعه به ادامه مطالب می توانید آنها را مشاهده کنید.

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

tarh pajohsh csharp2 300x188 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

در این نرم افزار مدیر سیستم با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم می شود. در ابتدا سیستم طرح های پژوهشی که تاریخ قرار داد آنها به اتمام رسیده را در پنجره ای نمایش میدهد که با کلیک بر روی هر یک از طرح ها می توان آن را مدیریت و تمدید کرد.

 

tarh pajohsh csharp3 300x149 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت اطلاعات فردی و تکمیلی اعضای باشگاه در سیستم ثبت می شود و در مراحل بعدی مدیر سیستم می تواند این اطلاعات را تغییر دهد.

 

tarh pajohsh csharp5 300x222 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

در این پنجره لیست طرح های ثبت شده به نام عضو مورد نظر نمایش داده شده و عملیاتی از قبیل: ثبت طرح جدید – ویرایش – حذف طرح –  تمدید طرح – جستجوی طرح – چاپ جزیات طرح – چاپ لیست طرح ها – نمایش جزیات طرح ها را می توان انجام داد.

 

tarh pajohsh csharp6 270x300 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت اگر قرار داد طرح پژوهشی به اتمام رسیده باشد می توان آن را تا تاریخ مورد نظر تمدید و در سیستم ثبت کرد و همچنین لیست تمام تمدید های انجام شده برای طرح مورد نظر به نماش داده می شود.

 

tarh pajohsh csharp7 300x170 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این صفحه امکان جستجوی پیشرفته بر اساس فیلد های: مجری طرح – تاریخ پیشنهاد – عنوان طرح – وضیعت طرح – تاریخ شروع قرار داد – تاریخ پایان قرار داد – اعتبار برای طرح های پژوهشی را می توان انجام داد و بعد از جستجو می توان لیست آنها را مشاهده کرد.

 

tarh pajohsh csharp8 300x167 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت می توان پیش نمایش لیست طرح های پژوهشی را مشاهده و سپس چاپ کرد.

 

tarh pajohsh csharp9 300x275 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت می توان پیش نمایش جزئیات طرح های پژوهشی را مشاهده و چاپ کرد.

 

tarh pajohsh csharp10 281x300 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این صفحه جزئیات طرح های پژوهشی به همراه لیست پرداختی ها به عضو و لیست تمدید های طرح نمایش داده شده و عملیاتی از قبیل: پرداخت جدید – حذف پرداختی – چاپ نامه پرداختی – چاپ لیست پرداختی – تمدید طرح و حذف طرح را می توان انجام داد.

 

tarh pajohsh csharp11 300x234 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

از این صفحه برای انتخاب عضو باشگاه به منظور انجام عملیات مربوط به اعضا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

tarh pajohsh csharp12 300x191 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت می توان کاربر جدیدی برای سیستم تعریف کرده که بتوانند طرح های را ثبت و مدیریت کنند. برای ثبت کاربر مشخصات زیر مورد نیاز است: نام کاربری – کلمه عبور – تکرار کلمه عبور – نوع کاربر – انتخاب تصویر.

 

tarh pajohsh csharp13 300x205 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در پنجره مدیریت کاربران سیستم می توان کاربر جدیدی را اضافه – ویرایش و حذف کرد.

 

tarh pajohsh csharp14 300x202 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در پنجره ثبت طرح جدید می توان اطلاعات طرح پژوهشی عضو مورد نظر را در سیستم ثبت کرد. اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت شامل موارد زیر میباشد: کد پروژه – تاریخ شروع قرار داد – تاریخ پیشنهاد – تاریخ پایان قرار داد – مجری طرح – عنوان طرح به فارسی – عنوان طرح به انگلیسی – نتایج طرح – واژه های کلیدی – نوع طرح – مدت اجرای طرح به ماه – اعتبار – وضیعت طرح.

 

tarh pajohsh csharp15 300x185 نرم افزار مدیریت طرح های پژوهشی دانشگاه به زبان سی شارپ

 

در این قسمت با استفاده از ابزار جستجوی پیشرفته طرح مورد نظر را براساس فیلد های مختلف جستجو کرده و برای انجام مراحل مربوط به طرح ها انتخاب کنیم.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

مشاهده مطالب برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab