لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (24 امتیاز از 5 رای)
Loading...

matlab ecg 15297 1 نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب با متلب

پروژه نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب با MATLAB

در این پست پروژه نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب را برنامه متلب آماده کرده ایم که یک پروژه مناسب در زمینه پزشکی و پردازش سیگنال می باشد. در ادامه به توضیحاتی در این باره پرداخته و فیلم و تصویر خروجی این پروژه قرار داده شده است.

در این پروژه نظارت بر سیگنال ECG جنین، یک سیگنال ECG از جنین با فرمت mat به عنوان ورودی به برنامه داده می شود و پس از اجرا، با توجه به داده های موجود در فایل mat که اطلاعات یک سیگنال ECG جنین در آن ذخیره شده است، در دو خروجی (Figure) اندازه گیری دقیق تپش قلب و حذف نویز ها در حالت مقایسه ای با فیلتر سرکوبگر گذرا (Transient suppressor filter) و فیلتر کانولوشن (Convolution Filter) انجام می گیرد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصویر خروجی پروژه نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب در ادامه مطلب.

توضیحات خارج از پروژه:

به دلیل اینکه ضربان قلب جنین به ندرت ثبت بوده و بر عکس دارای تغییرات زیادی در زمان می باشد، سعی شده است که اصطلاحات واحد و استانداردی برای توصیف فعالیت های خط زمینه (Base Line Activity) و همچنین تغییرات فعالیت قلب از خط زمینه بکار رود. به این منظور انتخاب واحد ها و درجه بندی ها بر روی محور های عمودی و افقی، تاثیر زیادی بر روی ظاهر منحنی ضربان قلب جنین (ECG) خواهد داشت.

مقیاس های که به طور معمول در ایالات متحده بکار می روند، عبارتند از ۳۰ ضربان / سانتیمتر در محور عمودی (از ۳۰ تا ۲۴۰ ضربان در دقیقه) و سرعت کاغذ هم ۳ سانتیمتر در دقیقه می با شد. باید توجه داشت که نمای الگو های تغییرات ضربان قلب جنین، بسیار تحت تاثیر نحوه تنظیم این مقیاس ها قرار دارد.

فعالیت های زمینه ای قلب جنین:

فعالیت های زمینه ای قلب جنین، در واقع آن نمایی می باشد که در زمانی طولانی بدون توجه به افزایش یا کاهش ضربان دوره ای ناشی از انقباضات رحمی، وجود دارد. خصوصیاتی که در توصیف این فعالیت زمینه ای به کار میروند، عبارتند اند از: تعداد ضربان (Rate)، تغییرات ضربان به ضربان (Beat-to-Beat Variability)، آریتمی جنینی (fetal arrhythmias) و الگو های خاص، با اسامی مختلف از حمله سینوسی (Sinusoidal) یا جهشی (saltatory) که در توصیف تغییرات خط زمینه ای به کار می روند.

تصویر خروجی ۲:

matlab ecg 15297 2 نظارت بر سیگنال ECG جنین برای اندازه گیری دقیق تپش قلب با متلب


جزئیات محصول

قیمت


15,000 تـــــومان

کــد محصــول:15297


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید