نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی آزمون نظارت و اجرا همراه با پاسخنامه

 • دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
 • بازدید 813 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 8 رای)
  Loading...

soal nezam 10789 تصویر

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی آزمون نظارت و اجرا همراه با پاسخنامه

در این پست خدمت دوستان مهندس عمران که در شرف شرکت در آزمون نظام مهندسی جهت اخذ پروانه اشتغال مهندسی هستند. نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی در رشته عمران، برای آزمون نظارت و اجرا همراه با پاسخنامه از سال ۸۶ تا سال ۹۴ و از سال ۹۲ تا سال ۹۴ را، تهیه کرده و در سایت جهت دانلود رایگان قرار داده ایم. امید است این نمونه سوالات، کمکی برای مهندسین عزیز در کسب نمره قبولی در آزمون باشد.

شرایط شرکت کنندگان در آزمون نظام مهندسی:

 • دارابودن مدرک کارشناسی در رشته اصلی یا مرتبط
 • بایستی حد اقل سه سال از زمان فارغ التحصیلی دوره کارشناسی سپری شده باشد

نکته: از مدت زمان سپری شده از زمان اتمام تحصیل دوره کاردانی تا اتمام دوره کارشناسی حدود یک پنجم کل ماه های سپری شده را می توانید به زمان سپری شده ازمدرک کارشناسی اضافه کنید تا سه سال مذکور را پر کنید.

 • عضویت درسازمان نظام مهندسی محل سکونت

نکته: برای عضویت در سازمان نظام مهندسی محل مورد نظر، متقاضی یا بایستی بومی آن شهر باشد و یا حداقل شش ماه در شهر مذکور سکونت داشته باشد که باارائه مستندات عضویت آن بلا مانع می باشد.

شایان ذکر است آزمونهای نظام مهندسی هر ساله اکثراٌ دو بار برگزار می شود و حد نصاب نمره قبولی در این آزمون ۵۰ می باشد، نحوه پاسخ به سوالات نیز به صورت آیین نامه باز می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی در رشته عمران، برای آزمون نظارت و اجرا همراه با پاسخنامه در ادامه مطلب.

در پست های بعدی سعی برآن خواهیم کرد که اطلاعاتی در خصوص مواد آزمون به همراه فایل پی دی اف شده کتاب های مورد نیاز آزمون ها و سوالات سایر رشته ها از جمله عمران محاسبات، معماری، نقشه برداری و شهرسازی را تهیه و در سایت برای مهندسین محترم جهت دانلود قرار دهیم.

در خصوص مطالب ارائه شده، خدمت دوستان عرض کنم که با مراجعه به سازمان نظام مهندسی استان یا شهرستان محل سکونت خود می توانید اطلاعات کامل و دقیق تری را کسب نمایید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab