پایان نامه خصوصی سازی صنعت برق در ایران

 • چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
 • بازدید 173 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (51 امتیاز از 13 رای)
  Loading...

پایان نامه خصوصی سازی صنعت برق در ایران

پایان نامه خصوصی سازی صنعت برق در ایران

چکیده:

در این پروژه برآنیم که وضعیت خصوصی سازی را بطور کلی و اجمال شرح دهیم و در حالت خاص، به بررسی خصوصی سازی و ایجاد بازار برق بپردازیم. گام برداشتن در زمینه خصوصی سازی واحد های دولتی به عنوان یکی از راه ها و تفکر در منطقی کردن ساختار بخش های دولتی و کاهش فشار آنها بر دولت و بالابردن کارایی این واحدها و تجهیز منابع مالی و استفاده کارآمد از تخصص های موجود و تامین نیروی انسانی موجود و کاهش بار خدماتی و مالی دولت تلقی می گردد در این پروژه سعی بر این است که مشخص گردد فرایند واگذری و سیاست خصوصی سازی شرکت های وابسته به صنعت برق در رابطه با اهداف، ساختار، مالکیت، منابع مادی و انسانی و مدیریت و تصمیم شیوه های عملی آن در رابطه با عوامل خارجی و داخلی محیطی و بالاخص انسان چگونه خواهد بود و اینکه رویداد قابل لمس و تجربه حقیقی و واقعی فرآیند مذکور چه اثراتی را دارا می باشد و چگونه تفسیر و تجزیه و تحلیل می گردد.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب …

تا قبل از دهه ۸۰ صنعت برق در تمام کشورها در مالکیت دولت قرار داشت و بحث انحصار طبیعی صنعت برق جزء تئوری های اقتصادی محسوب میگردید. ولی از این سال به بعد با تغییر ساختار سنتی صنعت برق که وظیفه تولید، انتقال و توزیع برق را با یک ادغام عمومی در اختیار یک شرکت قرار می داد، زمینه برای تجدید ساختار صنعت برق فراهم گردید.

.

تجدید ساختار به معنی دگرگونی و تغییر قوانین قدیمی و تجدید بنای آنها صورت دیگر می باشد که به صورت اخص در صنعت برق به شکل خصوصی سازی متبلور گردیده است. خصوصی سازی در صنعت برق به دنبال کاهش مالکیت و کنترل دولتی و تشویق بخش خصوصی به سرمایه گذاری در این عرصه می باشد.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مهران تورک جمعه , ۱۵ خرداد

  سلام من میخواستم باهاتون حرف بزنم اگه میشه وقتش رو دارین بهم خبر بدین مرسیmr_mehran_ii

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیجمعه , ۱۵ خرداد

   با سلام، جهت ارتباط می تونید به صورت آنلاین با ما گفتگو کنید، از سمت چپ آنلاین هستم گفتگو می کنید رو بزنید، و یا با ایمیل زیر در ارتباط باشید. موفق باشید saeed0420@yahoo.com

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab