پایان نامه شبکه های خصویی مجازی VPN به همراه داکیومنت

 • یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲
 • بازدید 1,028 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (150 امتیاز از 36 رای)
  Loading...

vpn تصویر

پایان نامه شبکه های خصویی مجازی VPN به همراه داکیومنت

چکیده :
شبکه جهانی اینترنت بخش حیاتی و غیرقابل تفکیک جامعه جهانی است. در واقع شبکه اینترنت ستون فقرات ارتباطات کامپیوتری جهانی در دهه ۱۹۹۰ است زیرا اساسا به تدریج بیشتر شبکه ها را به هم متصل کرده است. در حال حاضر روز به روز تفکرات منطقه ای و محلی حاکم بر فعالیت های تجاری جای خود را به تفکرات جهانی و سراسری داده اند. امروزه با سازمان های زیادی برخورد می کنیم که در سطح یک کشور دارای دفاتر فعال و حتی در سطح دنیا دارای دفاتر متفاوتی می باشند . تمام سازمانهای فوق قبل از هر چیز بدنبال یک اصل بسیار مهم می باشند : یک روش سریع ، ایمن و قابل اعتماد بمنظور برقراری ارتباط با دفاتر و نمایندگی در اقصی نقاط یک کشور و یا در سطح دنیا . بدین منظوربایستی یک شبکه‏‏‌ ی گسترده‏ی خصوصی بین شعب این شرکت ایجاد گردد. شبکه‏‌ های اینترنت که فقط محدود به یک سازمان یا یک شرکت می‏ باشند، به دلیل محدودیت‌ های گسترشی نمی ‏توانند چندین سازمان یا شرکت را تحت پوشش قرار دهند.

شبکه‏‌ های گسترده نیز که با خطوط استیجاری راه‌‏اندازی می‏شوند، در واقع شبکه ‏‌های گسترده ‏ی امنی هستند که بین مراکز سازمان‌ها ایجاد می‏شوند. پیاده‌‏ سازی این شبک ه‏‌ها نیاز به هزینه‌ زیادی دارد راه‌ حل غلبه بر این مشکلات، راه‌ اندازی یک VPN یا وی پی ان است. VPN را می توان به صورت یک تونل و یا یک کانال امن در نظر گرفت، که توسط آن کلیه اطلاعات و داده هایی که باید منتقل شوند، از طریق این تونل انتفال می یابند و این کانال با وجودیکه می تواند در یک بستر ناامن مثل اینترنت برقرار شود، دارای امنیت تضمین شده است.

کلمات کلیدی : شبکه های مجازی ، VPN ، تونل کشی ، اینترنت ، رمز نگاری .


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab