پردازش داده های خطوط هوایی (Big data) با متلب به همراه داکیومنت

 • شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
 • بازدید 744 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (120 امتیاز از 25 رای)
  Loading...

matlab big data 18390 تصویر

پروژه پردازش داده های خطوط هوایی (Big data) در MATLAB

پردازش داده های خطوط هوایی با متلب را در این پست همراه با داکیومنت به صورت رایگان آماده کردیم که یک پروژه مناسب در زمینه پردازش داده های بزرگ و پردازش موازی (Parallel Computing) است. در ادامه به معرفی این پروژه، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و روش برنامه نویسی MapReduce پرداخته و فیلم خروجی پروژه به همراه لینک دانلود قرار داده شده است.

پردازش داده های بزرگ (Big data):

امروزه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ توجه بسیاری از محققان را به سوی خود جلب کرده است. داده های عظیم (Big data) به عنوان مجموعه از داده ها تعریف می گردد که اندازه آنها فراتر از توانایی پردازش پایگاه داده های معمولی و یا کامپیوتر ها می باشد.

معرفی پروژه پردازش داده های خطوط هوایی:

این پروژه پردازش داده های بزرگ با روش برنامه‌ نویسی MapReduce انجام شده است که در نسخه ۲۰۱۴ نرم افزار MATLAB در دسترس است و در نسخه های بالاتر نیز قابل اجرا می باشد. تکنیک MapReduce یک راه به منظور پردازش داده‌ های عظیم مبتنی بر فایل بر روی کامپیوتر فراهم می سازد. مجموعه داده های مورد استفاده در این پروژه Big data شامل رکورد هایی حاوی معیار های کارایی پرواز های خانگی خطوط هوایی آمریکا طی سال ‌های ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۸ در فایل اکسل با پسوند csv می باشد.

توضیحات بیشتر و فیلم خروجی پروژه پردازش داده های خطوط هوایی با MATLAB در ادامه مطلب.

آشنایی با برنامه‌ نویسی MapReduce:

روش Mapreduce یک تکنیک برنامه ‌نویسی به منظور تقسیم و غلبه است که در داده ‌های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. تابع mapreduce در نرم افزار متلب نیازمند سه آرگومان ورودی است که در زیر به شرح آنها می پردازیم:

 1. یک datastore جهت خواندن داده درون تابع map به صورت چانک به چانک می باشد.
 2. یک تابع map که بر روی هر چانک داده عمل کرده و خروجی آن نیز یک محاسبه جزئی می باشد. Mapreduce تابع map را یک بار برای هر چانک داده ای که در datastore وجود دارد، فراخوانی می‌ نماید که هر عملیات به طور مستقل از فراخوانی ‌های دیگر map می باشد.
 3. به تابع reduce خروجی ‌های حاصل از تابع map میدهیم و تابع reduce محاسبات شروع شده از طریق تابع map را به پایان رسانده و پاسخ نهایی را اجیاد می نماید.

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  سلمازحیدری شنبه , 9 بهمن

  سلام می خواستم راجب توابعی که تو این پروژه استفاده کردین بدوتم ؟

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  محمد حسین سه شنبه , 26 بهمن

  سلام این پروژرو تو یه سایتی پولی زده بودن خیلی خوشحال شدم واقعا خسته نباشید .

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  مجید فداکار سه شنبه , 26 بهمن

  سلام به نظر شما برنامه نویسی با متلب ساده هست یا ارنا ؟

 4. تصویر آواتار کاربر 0
  حامد شنبه , 20 آذر

  عالی هستید خدا قوت

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab