لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (41 امتیاز از 11 رای)
Loading...

opnet black hole attack dsr 11309 1 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

در این پست پروژه پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت را آماده کرده ایم که فیلم اجرا و تصلویری خروجی آن را در ادامه مطلب می توانید مشاهده نمائید.

با توجه به توپولوژی ناپایدار و عدم وجود یک سازمان متمرکز مسیریابی در MANET باعث ایجاد چالش در این شبکه ها شده است. پروتکل های متعددی در تلاش برای ارائه یک الگوریتم استاندارد مسیریابی تعادل بار که بتواند معیارهای مهم مربوط به یک مسیر را تحت شعاع قرار دهد از اهمیت خاصی برخوردار شده است. اکثر پروتکل های مسیریابی برجسته از جمله AODV و DSR استفاده از تعداد گام به عنوان پایه انتخاب مسیر است اما کارآمدترین مسیر به عنوان تعداد گام زمانی که ازدحام و گلوگاه در شبکه وجود دارد، ممکن نیست.

بنابراین متریک یک مسیر انتخاب شده باید به گونه ایی باشد که از تمام جهات یک شبکه، چه از جهت خود گره، گره همسایه یا مسیر انتخابی غیره را مد نظر قرار دهد. پروتکل های مسیریابی ادهاک سنتی را می توان به دو نوع طبقه بندی کرد. نوع Proactive یا فعال و نوع Reactive یا On-Demand را می توان به عنوان مثال در نظر گرفت.

توضیحات بیشتر و فیلم و تصاویر خروجی پروژه پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در MANET با OPNET را در ادامه مطلب مشاهده نمائید.

تلاش پروتکل های مسیریابی فعال حفط سازگاری، اطلاعات مسیریابی در هر گره توسط تبلیغ آن در سراسر شبکه هرچند که همیشه می توان یک مسیر به مقصد (در صورت وجود) با استفاده از اطلاعات که در سطح سراسری جمع آوری شده است استفاده کرد. به طور کلی روش فعال نیاز به تعداد زیادی انتقال بسته، که باعث مصرف توان قابل توجه ایی از گره ها می شود. در مقابل، پروتکل های واکنشی پیدا کردن یک مسیر از منبع به مقصد تنها زمانی است که از طرف منبع درخواست شده است.

استفاده از متریک مناسب می تواند تاثیر زیادی بر کارایی انتخاب مسیر داشته باشد اکثر پروتکل های مسیریابی تعادل بار انتخاب متریک مناسب را در جهت انتخاب یک مسیر با کارایی بالا مد نظر قرار می دهند.اکثر ساختار پروتکل های مسیریابی ترافیک گرا پروتکل سنتی DSR می باشد.

تصویر خروجی ۱:

opnet black hole attack dsr 11309 2 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

تصویر خروجی ۲:

opnet black hole attack dsr 11309 3 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

تصویر خروجی ۳:

opnet black hole attack dsr 11309 4 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

تصویر خروجی ۴:

opnet black hole attack dsr 11309 5 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

تصویر خروجی ۵:

opnet black hole attack dsr 11309 6 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت

تصویر خروجی ۶:

opnet black hole attack dsr 11309 7 پروتکل DSR اصلاح شده برای تشخیص و حذف حمله سیاه چاله در منت با آپ نت


جزئیات محصول

قیمت


50,000 تـــــومان

کــد محصــول:11309


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • احسان

    یکشنبه , ۲۷ تیر

    سلام می خواستم بدونم یه پروژه ns2 چه مدت زمان می بره تا آماده بشه عنوان پروژه هم شباهت زیادی با این پروژه داره ؟

  • نوآوران گرمی

    شنبه , ۲ مرداد

    اکثرا زمان انجا شبیه سازی بین 4 تا 7 روز است در صورت نیاز با ایمیل در ارتباط باشید.