لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (67 امتیاز از 14 رای)
Loading...

opnet 8965 1 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET

پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET

شبیه سازی مقاله Performance Evaluation of Energy Efficient Ethernet

در این پست پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET را با عنوان مقاله Performance Evaluation of Energy Efficient Ethernet آماده کرده ایم که با مراجعه به ادامه مطلب می توانید نتایج این پروژه را مثل مصرف پهنای باند، اشغال، خطا ها، تاخیر و چندین نوع نتایج دیگر مشاهده و مقاله آن را نیز دانلود نمائید.

در پروژه حاضر کارایی کابل های اترنت در ۹ سناریو با سه نوع ترافیک که شامل FTP, HTTP, Video Conferencing می باشند، ارزیابی شده اند. کابل های مورد استفاده نیز کابل های مخصوص شبکه Ethernet (اترنت) هستند که Base-TX100, Base-T100, GBase-T10 می باشند.

تا چند سال اخیر، کارآمدی انرژی توجهات بسیاری کمی را در بسیاری از محیط های ارتباطی سیمی به خود اختصاص داده بود. به عنوان مثال در بسیاری از استاندارد های اترنت کنونی، فرستنده و گیرنده حتی زمانی که داده ای در حال ارسال نیست، با حداکثر نیرو کار می کند. اما استاندارد های انرژی آگاه جدید، مانند اترنت انرژی کارآمد (EEE)، در حال رفع این مشکل از طریق معرفی یک حالت انرژی پایین برای فواصل لینک غیر فعال هستند.

توضیحات بیشتر و تصاویر خروجی پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET در ادامه مطلب.

استاندارد Energy Efficient EthernetEEE آینده، روالی را برای ورود به و خروج از حالت انرژی پایین تعریف می کند. در EEE، مقدار واقعی صرفه جویی در انرژی به میزان ترافیک و زمانبندی ورود فریم ها بستگی خواهد داشت. در این مقاله، کارایی EEE از نظر صرفه جویی در انرژی اندازه گیری شده است. نتایج شبیه سازی نشان می دهند که اگرچه EEE موجب بهبود کارآمدی انرژی می شود، هنوز هم امکان صرفه جویی انرژی بسیار بیشتری وجود دارد، چراکه در بسیاری از موارد، بیشتر انرژی صرف روشن و خاموش کردن لینک می شود.

 opnet 8965 2 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 3 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 4 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 5 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 6 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 7 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 8 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 9 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 10 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET opnet 8965 11 پروژه ارزیابی عملکرد اترنت کارآمد از نظر انرژی با OPNET


جزئیات محصول

قیمت


50,000 تـــــومان

کــد محصــول:8965


توضــیحات:ترجمه مقاله موجود است - اصل مقاله آماده دانلود


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • سعید پرکار

    پنج شنبه , ۳۱ تیر

    سلام به نظر شما انجام پروژه با آپنت خوبه یا امنت لطفا دلیلشو هم بگید ؟

  • نوآوران گرمی

    پنج شنبه , ۳۱ تیر

    بنظر بنده آپنت راحت و کار باهاش آسونه البته امنت هم تقریبا به این شکل است ولی نصب و استفاده از آپنت بهتر از شبیه ساز های دیگه است.