لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (22 امتیاز از 6 رای)
Loading...

matlab afsa 11516 1 پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب

پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب

در این پست پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید توضیحات بیشتر را مطالعه و فیلم و تصویر خروجی را مشاهده نمائید.

الگوریتم مصنوعی ماهی ها یکی از الگوریتم های هوش جمعی می باشد که از رفتار های اجتماعی دست ماهی ها در طبیعت الهام گرفته اشت. الگوریتم AFSA یک تکنیک مبتنی بر رفتارهای جمعی می باشد که دارای ویژگی های انعطاف پذیری و تحمل پذیری خطای بالا، غیرحساس بودن به مقادیر اولیه، سرعت همگرایی بالا است.

الگوریتم مصنوعی ماهی ها در کاربرد های بهینه سازی مانند یادگیری شبکه های عصبی پیشرو ، بهینه سازی ترکیبی تخمین پارامترها استفاده می شود. همچنین در الگوریتم AFSA تعیین مقدار اولیه و استاندارد تأثیر بسیاری در کیفیت نتیجه نهایی خواهد داشت. مقدار این دو پارامتر تا انتهای اجرای الگوریتم ثابت بوده و برابر با همان مقدار اولیه آنها باقی می ماند.

توضیحات بیشتر و فیلم و تصویر خروجی پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها در ادامه مطلب.

اگر مقدار اولیه این دو پارامتر را بزرگ در نظر بگیریم دسته ماهی های مصنوعی می توانند با سرعت بیشتری به سمت بهینه سراسری حرکت کنند و توانایی بیشتری برای عبور از بهینه های محلی خواهند داشت و در صورتی که مقدار این دو پارامتر را کوچک در نظر بگیریم الگوریتم می تواند با دقت بیشتری جستجوی محلی را انجام دهد. بنابراین با تعیین مناسب مقدار اولیه این پارامترها، الگوریتم می تواند یکی از جستجوهای محلی و یا جستجوی سراسری را به طور مطلوب انجام دهد ولی نمی تواند هر دوی آنها را در یک اجرا به خوبی انجام دهد.

در الگوریتم مصنوعی ماهی ها پارامتر مسافتی به نام های میدان دید و طول گام وجود دارد. ماهی های مصنوعی در فضای میدان دید خود به جستجوی فضای مسئله می پردازند و به اندازه درصدی تصادفی از طول گام به سمت هدف خود در هر تکرار حرکت می کنند.

تصویر خروجی ۱:

matlab afsa 11516 1 پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab afsa 11516 2 پروژه الگوریتم مصنوعی ماهی ها AFSA با متلب


جزئیات محصول

قیمت


17,000 تـــــومان

کــد محصــول:11516


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید