لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (93 امتیاز از 22 رای)
Loading...

matlab 10040 mimo radar 1 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB

پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB

رادار MIMO مایمو یک سامانه رادار چنـد آنتنی است که می توانـد شکـل مـوج های دلخواهـی را از هر عنـصر آنتن ارسال کند. این رادار قابلیت های مهمی برای کاهش محو شدگی، بهبود دقت اندازه گیری و جلوگیری از تداخل و پارازیت را داراست. درجات آزادی که رادار مایمو ایجاد می کند، کارایی سامانـه های رادار را از جنبه های مختلف بهبـود میدهد.

استفاده از چند فرستنده و چند گیرنده ی راداری از مدت ها پیش تحت عنوان رادار چند پایه ای (Multistatic) مطرح بوده است. در این رادارها هر یک از گیرنده ها به شکل مجزا سیگنال دریافتی را پردازش کرده، نتایج پردازش را به یک مرکز پردازشی ارسال می کنند که با ترکیب داده ها به بهبود پارامترهای تخمین زده شده می پردازد.

پردازش هم زمان سیگنال های راداری دریافتی در گیرنده، چنانچه در مخابرات چند ورودی – چند خروجی (MIMO – Multiple Input – Multiple Output) مطرح می شود، در اوایل دهه ی حاضر آغاز شد و به سرعت نام رادار چند ورودی – چند خروجی را به خود گرفت. در این رادارها بر خلاف رادار های آرایه ی فازی از شکل موجهای متعامد و بر خلاف رادار های Multistatic از المان های آنتنی همه جهته و پردازش همدوس در گیرنده استفاده می شود.

تحقیقات بر روی رادار MIMO از آن تاریخ تا کنون به سرعت در حال گسترش است، و به تدریج دو جهت گیری متفاوت یافته است، که دو ساختار متفاوت از رادارهای MIMO مورد بررسی قرار میدهند: رادار با آنتنهای هم مکان و رادار با آنتن های دور از یکدیگر. در رادارهای با آنتن های دور از هم، از چندگانگی فضایی و چندگانگی RCS بهره گرفته می شود و الگوی آنتن ها همه جهته هستند.

توضیحات بیشتر، تصاوری خروجی پروژه و فیلم اجرای آن در ادامه مطلب.

از جمله رادارهای چندپایه ای که از مدتها پیش مورد توجه بوده است، رادار چند پایه ای غیر فعال است. این رادارها با وجود مزایایی از قبیل هزینهی پایین و احتمال آشکار شدن کم دچار مشکلاتی نظیر زمان انتگرا لگیری طولانی و نقاط کور هستند. با توجه به آن که فرستنده های مورد استفاده در این رادارها (روشن کننده های در دسترس) به شکل ذاتی بر هم متعامدند و الگوی آنتن های ارسال این فرستنده ها همه جهته یا نزدیک به آن است، امکان طراحی رادار MIMO یا مایمو غیر فعال فراهم است. با استفاده از این نوع پردازش میتوان مشکلات رادارهای غیر فعال را کاهش داد.

matlab 10040 mimo radar 2 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB matlab 10040 mimo radar 3 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB matlab 10040 mimo radar 4 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB matlab 10040 mimo radar 5 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB matlab 10040 mimo radar 6 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB matlab 10040 mimo radar 7 پروژه تخمین هدف با مدلسازی پراکنده در رادار MIMO توزیع شده با MATLAB


جزئیات محصول

قیمت


50,000 تـــــومان

کــد محصــول:10040


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • انصار فرد

    پنج شنبه , ۳۱ تیر

    پروژه خوبی بود مخصوصا فیلمش خیلی واضح و دقیق همه چیزو توضیح داده بود متشکر .