لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (28 امتیاز از 9 رای)
Loading...

matlab 10100 1 پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB

پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB

کروموزوم های جنسی از جنبه های مختلفی نظیر سازمان، محتوای ژنی و بیان ژن با با اتوزوم ها تفاوت تنوع زیاد ساز و کارهای تعیین جنسیت و ویژگی های منحصر به فرد کروموزم های جنسی نظیر تک آللی بودن، غیرفعال شدن یکی از کروموزوم ها در ابتدای تشکیل رویان بیان نامتعادل ژن های کروموزوم X در دو جنس، حفاظت کروموزوم X از نظر نوع و ترتیب ژن ها و تغییرات زیاد کروموزوم Y توجه بسیاری از پژوهشگران را جلب کرده است. همچنین، با مطالعه تکامل کروموزوم های جنسی، اطلاعات زیادی در مورد نیروهای اعمال شده بر کل ژنوم به دست می آید. فرضیه تکامل کروموزوم های جنسی از یک جفت کروموزم اتوزوم در گذشته های بسیار دور، اولین بار توسط مولر (۱۹۱۴) مطرح شد و امروزه بر اساس اطلاعات موجود، دانشمندان بسیاری بر آن اتفاق نظر دارند. در این پست از سایت پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که می تواند پروژه کوچک و مناسبی در زمینه پزشکی و پردازش تصویر باشد.

توضیحات بیشتر و تصاویر خروجی پروژه در ادامه مطلب.

با اینکه کروموزوم های X و Y از یک اتوزوم مشابه منشا گرفته اند، کروموزوم Y با تغییرات بسیار زیاد، طی دوران طولانی تکامل، تمایز بسیاری پیدا کرده است؛ طوری که اندازه آن بسیار کوچکتر شده و به جز عده محدودی از ژن های مربوط به نرینگی و حفظ صفات مردانه، سایر ژن های آن از بین رفته یا غیرفعال شده اند. در برخی موش های صحرایی کروموزوم Y به طور کامل از بین رفته است.

سیستم های تعیین جنسیت با آن که انتظار می رود، تعیین جنسیت که برای بقاء موجودات حیاتی است، در مهره داران حفاظت شده باشد، اما برخلاف چنین تصوری، سیستم تعیین جنسیت، ژن های تعیین جنسیت و کروموزوم های جنسی مهره داران حتی در گونه های نزدیک به هم، بسیار متفاوتند.

بسیاری از خزندگان و برخی ماهی ها، کروموزوم جنسی ندارند و جنسیت بر اساس دمای انکوباسیون تخم تعیین می شود. در برخی موجودات نیز دوگانه است؛ یعنی علاوه بر کروموزوم های جنسی، دما نیز در تعیین جنسیت نقش دارد.

تصویر خروجی ۱:

matlab 10100 2 پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB

تصویر خروجی ۲: matlab 10100 3 پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB

تصویر خروجی ۳: matlab 10100 4 پروژه تشخیص کروموزوم با نرم افزار MATLAB


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:10100


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید