پروژه رایگان تشخیص ضربان قلب مادر و جنین با MATLAB

 • پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴
 • بازدید 1,524 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (98 امتیاز از 25 رای)
  Loading...

matlab zaraban gabl madar janin 1 تصویر

پروژه رایگان تشخیص ضربان قلب مادر و جنین با MATLAB

قلب ماهیچه ای خودکار است و بافت گرهی، کانون زایش تحریک و انقباض آن است. اعصاب قلب می تواند این انقباض ها را تند یا گند کند، به انقباض درآمودن ماهیچه قلب را سیستول و بازگشت آن به حالت آرمامش را دیاستول می گویند. در هر دوره قلبی صداهایی از قلب شنیده می شود، این صداها را می توان به کمک گوش طبی از سمت چپ قفسه سینه شنید. دو صدای اصلی از قلب به گوش می رسد، صدای اول طولانی تر و بم تر از صدای دوم است و در هنگام بسته شدن دریچه های دهلیزی ، بطنی ایجاد می شود، صدای دوم مربوط به بسته شدن دریچه های سرخرگی است.

الکتروکاردیوگرام جنین (FECG) اطلاعات مهمی در رابطه با وضعیت جنین میدهد و در تشخیص اختلالات و دیسترس های جنینی در طول بارداری و حتی مراحل زایمان بسیار مفید است. اکثر محققین و دانشمندان روی متدهای تشخیصی جدید برای ارزیابی وضعیت جنین و مادر در پریدهای زمانی طولانی مدت تحقیق می کنند .

تجزیه و تحلیل وضعیت مادر و جنین با مانیتورینگ در بازه های زمانی طولانی و یا حتی مانیتورینگ دائمی، ابزار قدرتمندی در آشکار سازی مشکلات و موارد خطرناک در طول بارداری است. در این پست پروژه رایگان تشخیص ضربان قلب مادر و جنین با MATLAB متلب را آماده کرده ایم که دیگر تصاویر خروجی آن به همراه لینک دانلود فایل، در ادامه مطلب فراهم می باشد. امیدواریم که این پروژه برای کاربرانی که در رشته های مرتبط با پزشکی فعالیت می کنند و یا در حال تحصیل هستند، مفید واقع گردد.

.

matlab zaraban gabl madar janin 2 تصویر

matlab zaraban gabl madar janin 3 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab