پروژه شبیه سازی الگوریتم های مسیریابی به زبان سی شارپ #C

 • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳
 • بازدید 2,750 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (246 امتیاز از 64 رای)
  Loading...

Algorithm masiryab Csharp2 تصویر

پروژه شبیه سازی الگوریتم های مسیریابی به زبان سی شارپ #C

سلام دوستان، در این پست از وب سایت نوآوران گرمی | مرجع پروژه های دانشجویی پروژه شبیه سازی الگوریتم های مسیریابی به زبان سی شارپ #C را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که پروژه ای بی نظیر و بسیار جالبی است و می توانید از آن به عنوان یک پروژه کلاسی برای درس هوش مصنوعی دانشگاه استفاده کنید.

امکان شبیه سازی الگوریتم ها: امکان باز کردن نقشه ، ذخیره نقشه ، ایجاد نقشه جدید ، امکان جستجوی ناآگاهانه ی اول عمق که با نماد DFS نشان داده می شود ، جستجوی اول سطح که با نماد BFS نشان داده می شود ، جستجوی آگاهانه براساس الگوریتم A* ، الگوریتم GA* و الگوریتم D* . امکان آزمایش الگوریتم ها: امکان محاسبات A* و GAA* ، امکان محاسبات آزمون زمان اجرای الگوریتم ها.

توضیحات بیشتر و یک تصویر نمونه دیگر از پروژه شبیه سازی الگوریتم های مسیریابی به زبان سی شارپ در ادامه مطلب.

توضیح الگوریتم ها:

الگوریتم A* یک الگوریتم کامپیوتری می باشد که به صورت گسترده در پیمایش گراف و جستجوی مسیر بین دو نقطه که به آنها گره گفته می ‌شوند، مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به دلیل عملکرد و دقت بسیار بالای این الگوریتم استفاده بیشتری از آن می ‌شود. همچنین از جستجوی اولین، بهترین استفاده می کند و کوتاه ترین مسیر را بین دو گره مبدا و مقصد داده شده به وسیله گره‌ های دیگر می یابد.

الگوریتم GA* یا الگوریتم های ژنتیک، تکنیک جستجو برای یافتن راه ‌حل تقریبی جهت بهینه ‌سازی و مسائل جستجو می باشد. الگوریتم D* نیز یک الگوریتم جستجوی افزایشی آگاهانه می باشد.

الگوریتم جستجوی اول عمق که با نماد DFS نشان داده می شود، یک استراتژی جستجوی فضای حالت می باشد که در آن یک جستجوی عمق محدود، چندین بار اجرا می شود که با هر تکرار حد عمق را تا زمانی که به مقدار D (کم عمق ترین حالت نهایی) برسد، افزایش میدهد.

الگوریتم جستجوی اول سطح نیز که با نماد BFS نشان داده می شود، یکی از الگوریتم‌ های پیمایش گراف می باشد. استراتژی جستجوی در این سطح، جستجوی سطح به سطح گراف است.

تصویر خروجی ۱:

Algorithm masiryab Csharp2 تصویر


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab