لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (61 امتیاز از 15 رای)
Loading...

Arena bank 1 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena

پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena

در این پست پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena آرنا را آماده کرده ایم که در آن مسئله اصلی رسیدگی به امور مشتریان در حداقل زمان ممکن است که مستلزم وجود تعداد کافی باجه برای سرویس دهی به مشتریان می باشد. در این صورت مدت زمان انتظار هر مشتری در صف به حدعقل می رسد. آلترناتیو بهبود در این مسئله طول صف تشکیل شده در باجه ها می باشد که با تغییر تعداد باجه ها می توان به حالب بهینه یا نزدیک به بهینه رسید. توضیحات بیشتر و مقاله این پروژه در ادامه مطلب …

مشخصات مدل:

۱- مرز سیستم

سیستم در واقع محیطی است که مورد مطالعه قرار می گیرد و مرز آن حدفاصل محیط خود سیستم با محیط خارج می باشد که در این پروژه سیستم ساختمان بانک و فقط طبقه همکف که شامل باجه های سرویس دهنده به مشتری و میز مربوط به رئیس بانک می باشد. بانک دارای دو درب جهت ورود و خروج مشتریان از بانک می باشد.

۲- مرفوضات مدل

برای سهولت در شبیه سازی نیاز است که شرایط خاصی را فرض کنیم که به شرح زیر است:

۱- زمان کاری برای کارمندان بانک در یک روز کاری ۸ ساعت است که از ۸ صبح شروع به کار می کنن تا ساعت ۴ بعد ازظهر و مشتریان تنهای در این بازه زمانی می توانند به بانک مراجعه کنند.

۲- در این باره ۸ ساعته زمان نهار و زمان و هر استراحت در نظر گرفته نشده و کارمندان باجه ها همواره در تمام مدت در دسترس و آماده سرویس دهی می باشند.

۳- در این شبیه سازی فرضی، فقط چندین نوع فعالیت در بانک انجام می شود که توضیحات بیشتر و کامل آن در ادامه مطلب در یک فایل پی دی اف ۱۱ صفحه ای که قابل دانلود می باشد، آماده است.

Arena bank 2 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 3 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 4 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 5 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 6 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 7 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 8 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 9 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena Arena bank 10 پروژه شبیه سازی بانک با نرم افزار Arena

 


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:8094


توضــیحات:مقاله رایگان این پروژه با 11 صفحه به صورت PDF در ادامه مطلب قابل دریافت است.


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید