پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena

 • پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴
 • بازدید 384 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 21 رای)
  Loading...

arena bargasht kala logistic 1 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena

پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena

در این پروژه قصد داریم یک شبکه لجستیکی مربوط به محصولات بازگشتی (لجستیک معکوس) یک شرکت فرضی را در نرم افزار Arena ارنا شبیه سازی کنیم که توضیحات مسئله آن به شرح زیر است:

۱- شرکت مذکور تولید کننده لوزم خانگی ماننده یخچال، ماشین لباس شویی، ظرفشویی، مایکروویو و … می باشد. در این شبکه فرضی تنها محصولات برگشتی از دو نوع محصولات این شرکت مد نظر قرار گرفته شده است که به طور ثابت از هر کدام ۳۰ روز ۵ عدد برگشت داده می شود.

.

۲- سه نوع مرکز جمع آوری برای محصولات برگشتی پیش بینی شده است که عبارتند از دو انجمن محلی (Local Concil) ، یک واحد تجاری کوچک (SBO) و دو مرکز خرده فروشی (Retailler). هر کدام از این مرکز جمع آوری با توجه به ظرفیت خود محصولات برگشتی را جمع آوری می کنند و درصد محصولی که توسط این مرکز جمع آوری می شود به ترتیب برای دو انجمن محلی، واحد تجاری کوچک و دو مرکز خرده فروشی باربر با ۵۰% و ۲۵% می باشد.

.

۳- حمل و نقل ها در کل سیستم و در بین هر دو نهاد ای که نیاز به حمل و نقل دارد به وسیله تراک هایی با ظرفیت ۵ و کامیون هایی با ظرفیت ۳۰ محصول انجام می گیرد. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب در قالب یک پی دی اف ۲ صفحه ای قابل دریافت است.

۴- در SubModel انجمن های محلی دو انجمن محلی وجود دارد که ۶۰% از تراک ها به انجمن محلی اول و مابقی تراک ها به انجمن محلی دوم می روند و در هر کدام از انجمن ها تراک های تخلیه می شوند و مرتب سازی می شوند و دوباره در ترک ها بارگیری شده با این تفاوت که محصولات مشابه در تراک ها بارگیری می شوند.

در واحد تجاری کوچک و دو مرکر خرده فروشی هم به همین ترتیب تخلیه و بارگیری صورت می گیرد که سهم هر مرکز خرده فروشی نصف کل ترک های است که به این مرکر مراجعه می کنند.

.

arena bargasht kala logistic 2 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 3 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 4 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 5 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 6 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 7 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena arena bargasht kala logistic 8 پروژه شبیه سازی شبکه لجستیک معکوس با نرم افزار Arena


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

مشاهده مطالب برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab