پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با نرم افزار MATLAB متلب

 • شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
 • بازدید 2,174 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (345 امتیاز از 75 رای)
  Loading...

matlab leach 5809 1 تصویر

پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با نرم افزار MATLAB متلب

پروتکل لیچ LEACH protocol اولین و معروف ترین پروتکل مسیریابی سلسله مراتبی برای شبکه های حسگر بی سیم می باشد. در پروتکل LEACH زمان به قسمت های مساوی با عنوان دور تقسیم شده و هر کدام به دو فاز تقسیم می شوند.

همچنین LEACH یک پروتکل خوشه بندی خود سازمانده است که بار انرژی را بر روی حسگر های شبکه توزیع می کند. در LEACH گره ها خودشان را در خوشه های محلی سازماندهی می کنند، به طوریکه یک گره در خوشه به عنوان سرخوشه عمل می کند.

برای اینکه با تمام شدن انرژی گره سرخوشه، کل خوشه از کار نیفتد و عمر خوشه تمام نشود، گره های با انرژی بالا در خوشه به صورت چرخشی و تصادفی سرخوشه می شوند. در این پست از وب سایت نوآوران گرمی پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با نرم افزار MATLAB متلب را به همراه داکیومنت فارسی ۲۲ صفحه ای برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم که در ادامه می توانید فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه را مشاهده نمائید.

تصاویر خروجی پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با نرم افزار MATLAB :

تصویر خروجی ۱:

matlab leach 5809 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab leach 5809 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab leach 5809 4 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  hasan دوشنبه , ۱۱ بهمن

  با سلام چند روز پیش این پروژه شبکه حسگر بی سیم رو خریداری کردیم. خواستم ببینم فورمولای داخل متلب رو از کجا زدیین؟ ممنون از راهنمایی تون

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیدوشنبه , ۱۱ بهمن

   در قسمت های مختلف از پروژه نیاز است که از این فرمول ها برای انجام کار مورد نظر استفاده بشه و به صورت عمومی است. پارامتر های دیگه به صورت فرضی بوده و از منبع خاصی استفاده نشده.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab