پروژه شبیه سازی پیانو با نرم افزار MATLAB

 • چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
 • بازدید 377 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 20 رای)
  Loading...

پروژه شبیه سازی پیانو با نرم افزار MATLAB

پروژه شبیه سازی پیانو با نرم افزار MATLAB

پیانو یکی از سازهای صفحه ‌کلید دار و مشهورترین آنها است. صدای پیانو در اثر برخورد چکش ‌هایی با سیم‌ های آن تولید می‌ شود. این چکش‌ ها در اثر فشرده ‌شدن کلید ها به حرکت در می ‌آیند. سیم‌ های پیانو به صفحه ‌ای موسوم به صفحه صدا متصل شده ‌اند که نقش تقویت‌کننده صدای آن ‌ها را دارد. (برای اطلاع بیشتر در رابطه با پیانو به صفحه ویکی پدیا مراجعه بفرمائید)

در این پست پروژه شبیه سازی پیانو با نرم افزار MATLAB متلب را آماده کرده ایم که با داشتن نرم افزار متلب بروری سیستم خود و اجرای این برنامه و با کلیک دکمه Rec اقدام به نواختن و ضبط موزیک زیبا و شنیدنی بپردازید، در زمان نواختن دکمه Rec به stop تبدیل خواهد شد که با کلیک آن می توانید موزیک را متوقف و play کنید تا موزیک نواخته شده خود را گوش دهید و یا از آن، با کلیک دکمه output to .wav file فایل خروجی صوتی با پسوند .wav بگیرید.

این پروژه یکی از بهترین پروژه های پردازش صدا می باشد که در آن می توانید بازه و فرکانس را برای شنیدن صدا های مختلف تنظیم نمایئد.


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab