لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (80 امتیاز از 21 رای)
Loading...

matlab clustering data som 11646 2 پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

در این پست پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که در ادامه مطلب می توانید تصاویر و فیلم خروجی این پروژه را مشاهده نمائید.

الگوریتم خودسازمانده SOM نوعی شبکه عصبی با قابلیت خوشه بندی است که در سال های اخیر کاربرد های فراوانی را در زمینه های علوم مهندسی تا پزشکی، زیست شناسی و اقتصاد در میان پژوهشگران پیدا کرده است. الگوریتم خودسازمانده یا شبکه عصبی SOM از روش یادگیری رقابتی برای آموزش استفاده می کند و بر مبنای ویژگی های خاصی از مغز انسان توسعه یافته است.

نقشه خودسازمانده ابزار بسیار خوبی برای خوشه بندی داده هاست و می تواند روابط آماری غیرخطی بین داده های ورودی را به روابط هندسی ساده تبدیل کند. محاسبات این روش یک فرایند رگرسیونی بازگشتی نامتغیری (ناپارامتری) است که رگرسیون یک مجموعه مشخص از بردارهای مدل را به فضای بردارهای قابل مشاهده در قالب الگوریتمی تبدیل می کند.

توضیحات بیشتر و تصاویر و فیلم خروجی پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب در ادامه مطلب.

خوشه ها در یک فرایند یادگیری رقابتی نسبت به متغیر های ورودی منظم می شوند، محل خوشه های تنظیم شده در شبکه، به گونه ای نظم می یابد که برای متغیرهای ورودی، یک دستگاه مختصات معنی دار روی شبکه ایجاد شود.

بنابراین، یک نقشه خود سازمانده، یک نقشه توپوگرافی از متغیر های ورودی را تشکیل می دهد که در آن، محل قرار گرفتن خوشه ها، متناظر با ویژگی های ذاتی متغیرهای ورودی است در مطالعات علوم زمین، منطقه مورد مطالعه معمولا به صورت پیوسته و یکپارچه بررسی می شود. این در حالی است که ممکن است عواملی مانند نا پیوستگی، گسل و تغییر سازند باعث تقسیم منطقه به پهنه های مختلف، با ویژگی های متفاوت شده باشد.

بنابراین برای دستیابی به نتایج معتبر تر، ابتدا باید منطقه مورد مطالعه را به چند منطقه (خوشه) تقسیم کرد. بر اساس تعریف، در یک منطقه (خوشه)، متغیرهای مورد نظر باید با هم بیشترین شباهت و با مناطق دیگر، بیشترین تفاوت را داشته باشد.

یکی از مسایل کلیدی در خوشه بندی، تعیین مرز بین دو منطقه یا خوشه است، که بیانگر ناحیه گذار و نحوه تغییر متغیر مورد مطالعه بین دو پهنه است در بسیاری از موارد، برای ساده سازی مسئله، میانگین رفتار مناطق مختلف محاسبه و به صورت یک منطقه واحد در نظر گرفته می شود. این روش، ممکن است باعث تعدیل دروغین در عملیات برآورد شود که دارای خطای زیادی است. بنابراین در این موارد، تقسیم منطقه به پهنه های مختلف پیشنهاد می شود.

تصویر خروجی ۱:

matlab clustering data som 11646 1 پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab clustering data som 11646 2 پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab clustering data som 11646 3 پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab clustering data som 11646 4 پروژه طبقه بندی داده با شبکه عصبی SOM با متلب


جزئیات محصول

قیمت


35,000 تـــــومان

کــد محصــول:11646


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • الناز خلیلی

  چهارشنبه , ۱۲ خرداد

  سلام ببخشید من این پروژرو خرید کردم می خوام دانلودش کنم Eror میده چی کار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید ؟

 • نوآوران گرمی

  چهارشنبه , ۱۲ خرداد

  پروژه رو به ایمیلتون ارسال کردیم

 • مژگان فلاحی

  یکشنبه , ۲۷ تیر

  سلام یه پروژه می خوام با متلب عنوانو براتون ایمیل می کنم لطف کنید هزینه و مدت زمانی رو که پروژه آماده میشه رو برام اعلام کنید اگه براتون زحمت نداره .