لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (84 امتیاز از 17 رای)
Loading...

matlab eye 13311 5 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم در MATLAB

در این پست پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب را آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با شبکیه چشم پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه را نشان خواهیم داد.

شبکیه چشم از اعضا مهم تشکیل دهنده سیستم بینایی در انسان می باشد. تحلیل ویژگی های درخت رگ های شبکیه چشم از کارهای مهم در تشخیص پزشکی و بیماری هایی نظیر دیابت و فشار خون می باشد.

در زمینه پزشکی تحلیل کمی ویژگی های رگ های شبکیه ، اساس ابزارهای تحقیقاتی می باشد که به منظور توسعه ارتباط بین درخت شبکیه ، بیماری های رگ های خونی ، فشار خون و دیابت کاربرد دارد. تلاش های بسیاری به منظور بهبود روش هایی که به صورت صحیح، ویژگی های رگ های شبکیه از تصاویر پزشکی شبکیه به خصوص ویژگی های اساسی را استخراج می کنند، صورت گرفته است.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب در ادامه مطلب.

چشم اولین نقطه ای است که مشکلات رگها در آن دیده می شود و تغییرات در درخت رگ های شبکیه می تواند از علائم تغییرات زیستی متفاوت در بدن باشد. همان طور که احتمالا شما نیز اطلاع دارید، دیابت هنوز قابل درمان نیست اما شناسایی زودهنگام آن به کمک شناسایی رگ های خونی ، درمان موفق را تضمین می نماید.

طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم و استخراج رگ های خونی ، نقش قابل توجهی در پشتیبانی کامپیوتری تشخیص بیماری دیابت را دار می باشد. به صورت عادی، دیابت در شبکیه قابل مشاهده می باشد و می تواند تشخیص خودکار به کمک قطعه بندی تصاویر را فراهم نمائید.

تصاویر شبکیه اغلب به جهت عمل تصویر برداری و شکل محدب شبکیه چشم روشنایی غیر یکنواخت داشته و تنوع بسیاری از کنتراست و شدت روشنایی های محلی را دربر می گیرد. مشکل فوق، به صورت جدی بر پروسه تشخیص و نتایج آن به ویژه هنگامی پروسه اتوماتیک کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد، تاثیر می گذارد.

تصاویر خروجی پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم :

تصویر خروجی ۱:

matlab eye 13311 1 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab eye 13311 2 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab eye 13311 3 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab eye 13311 4 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

تصویر خروجی ۵:

matlab eye 13311 5 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب

تصویر خروجی ۶:

matlab eye 13311 6 پروژه طبقه بندی رگ های خونی شبکیه چشم با متلب


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:13311


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • امید

    سه شنبه , ۴ خرداد

    سلام من یک پروژه دارم که باید با متلب نوشته بشه انجام دادنش واسم مشکله زمان تحویل پروژمم هم خیلی کمه میشه مشکلم رو حل کنین ؟

  • نوآوران گرمی

    سه شنبه , ۴ خرداد

    لطفا جزئیات کار رو برامون ایمیل کنید تا بررسی کنیم اگه در مورد طبقه بندی رگ های خونی در متلب باشه مشکلی نیست میشه انجام داد