پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت

 • چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
 • بازدید ۳,۹۲۶ نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (237 امتیاز از 61 رای)
  Loading...

تصویر PC-shop_asp.net_ پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت

پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت

در این پست از وب سایت نوآوران گرمی | مرجع پروژه های دانشجویی پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت را آماده کرده ایک که داکیومنت آن به صورت کامل و مفصل می باشد.

تکنولوژی وب درپی برآورده‌ سازی نیازهای گوناگون سیستم‌ های مختلف مبتنی بر وب، همچون بانک‌ های اطلاعاتی، می‌ باشد. تکنیک‌ های مختلفی در زمینه‌ ی رفع این نیازمندی‌ ها وجود دارند و بکار گرفته می‌ شوند. این تکنیک‌ ها به دو دسته تکنیک‌ های سمت مشتری و تکنیک‌ های سمت سرویس‌ دهنده تقسیم می‌شوند.

یکی از تکنیک‌ های سمت سرویس‌ دهنده، ASP می‌ باشد. ASP روش جدیدی جهت ایجاد صفحات پویا با قابلیت دسترسی به اطلاعات می‌ باشد. برای پردازش صفحه ASP از ماشینی به نام WebServer استفاده می‌شود. این ماشین صفحه ASP را قبل از ارسال، به‌ صفحه HTML معمولی تبدیل می‌ نماید. در داکیومنت این پروژه ASP ابتدا توضیح مختصری از تکنولوژی‌ های مطرح آمده است. در ادامه به معرفی ASP و تشریح کاربرد این تکنیک جهت ایجاد صفحات وب پرداخته می‌شود.

در پایان رهنمودهائی جهت انتخاب تکنولوژی صحیح ایجاد وب ارائه شده است. در بخش بعدی در مورد بانک‌ اطلاعاتی این برنامه که SQL‌ SERVER می‌ باشد توضیح داده خواهدشد. در ادامه در مورد صفحات طراحی شده این برنامه که با استفاده از ASP طراحی شده است توضیحات مکفی ارائه خواهد شد.

برای پیاده‌ سازی این کاربرد تحت وب، از روش صفحات سرویس دهنده فعال یا ASP استفاده شده است. برای فهم روند تکاملی ASP و قابلیت‌ های آن، در داکیومنت ابتدا به معرفی چند روش دیگر برای پیاده‌ سازی پرداخته می شود و سپس در فصل سوم مفهوم ASP و امکانات آن را شرح داده شده است.

پیش‌ گفتار داکیومنت این پروژه:

این مستند درباره مفاهیم، ساختار و راهکاری اصولی و بنیادی در طراحی یک سایت داینامیک می‌ باشد و هدف ارائه هرچه بهنر و روشن‌تر و کاملتر ویژگی‌ های این مهم است. یک سایت خرید و فروش کالا، برای طیف وسیع و متنوعی از کاربردها از جمله صنعتی، الکترونیکی، اجتماعی و … می‌باشد و در سرعت و هزینه و بسیاری از موارد بسیار صرفه‌جویی می‌شود و مبادلات بسیار سریعتر و راحت‌تر انجام می‌گیرد.

مستند حاضر دارای ۴ فصل می‌ باشد. در فصل اول که با عنوان توضیح نیازمندی‌ ها بیان شده، توضیح نسبتا ًجامع و مفیدی در مورد زبان HTML و ASP، اشیاء آن و همینطور VBScript داده شده است. در فصل دوم که تحت عنوان تحلیل نرم‌افزار می‌باشد، به معرفی جدول‌ های پایگاه‌ داده و سپس به معرفی نوع ارتباط آنها و توضیحی راجع‌ به صفحات وب نیز داده شده است.

در فصل سوم با عنوان روش‌ های موجود برای پیاده‌ سازی صفحات وب می‌ باشد که در مورد انواع برنامه‌ نویسی تحت وب بحث می‌کند که شامل اینترنت ایستا، پویا، ابرمتن، زبان جاوا، شئ‌‌اتصال و اشیاء لازم برای پایگاه‌داده می‌باشد که در فصل مربوطه بطور کامل توضیح داده شده است. در فصل آخر با عنوان نرم‌افزار های کمکی، نرم‌افزارهای بکار رفته برای طراحی سایت خریدوفروش پروژه، نام برده شده است و در مورد استفاده هر کدام در هر قسمت برنامه شرح داده شده است.

در بخش چکیده، چشم‌ انداز مطالب هر فصل را بطور جداگانه نشان می‌دهد که گویای مطالب مهم آن فصل می‌باشد، علاوه بر آن توسط فهرست‌های ارائه شده برای مطالب و شکل‌ها، می‌توان مطالب مورد نظر را سریعا ً پیدا نمود.

با توجه به تلاش فراوان در طراحی استاندارد سایت پروژه، سعی شده است که مطالب ارائه شده ساده و روان باشد علاوه بر آن سعی شده است از کلمات معادل فارسی استفاده شود ولی در بعضی موارد به علت نبودن معادل فارسی برای بعضی کلمات، معادل انگلیسی تمام لغات بکار رفته، در زیر هر صفحه آورده شده است.

تصاویری از محیط این پروژه :

(جهت بزرگنمایی تصاویر برروی آنها کلیک نمائید)

تصویر PC-shop_asp.net1_-300x181 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنتتصویر PC-shop_asp.net2_-300x209 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net3_-300x202 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net4_-300x190 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net5_-300x219 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net6_-300x209 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net7_-300x185 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net8_-300x283 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net9_-300x255 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net10-300x259 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنتتصویر PC-shop_asp.net11-300x196 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net12-300x208 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net13-300x227 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت تصویر PC-shop_asp.net14-300x214 پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP به همراه داکیومنت


آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با ASP.NET MVC

آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با ASP.NET MVC

مشاهده فیلم آموزش ASP.NET MVC
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  شیوا یکشنبه , 6 دی

  salam man faght document porojhe mikham k b porojhe khudam match konam va ghasde tahrif ya copy bardari nadaram ag emkanesh bud baram befrestin

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمییکشنبه , 6 دی

   سلام برای دریافت داکیومنت با این ایمیل در ارتباط باشید noavarangermi@gmail.com

 2. تصویر آواتار کاربر 7
  رسول سیفی زاده یکشنبه , 19 دی

  سلام برای این پروژه که اینقدر زحمت کشیدید بهتر نبود که با asp.net بود ببخشیدا من فقط نظرمو گفتم .

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  شکوفه سه شنبه , 5 بهمن

  سلام.داکیومنت صحافی و فایل راهنمای اجرا هم در پکیج هست ؟لطفا جواب بدید

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیسه شنبه , 5 بهمن

   داکیومنت کامل و آماده صحافی است و راهنمای اجرای پروژه هم توضیح داده شده.

 4. تصویر آواتار کاربر 0
  علی خلیلی سه شنبه , 27 تیر

  سلام می تونید روند کاری پروژه طراحی وب سایت خرید و فروش کامپیوتر با ASP رو برام تغییر بدین این تغییرات چقدر زمان می بره من از استاد وقت اضافی گرفتم واسه ی اون پرسیدم؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیسه شنبه , 27 تیر

   بله تغییرات قابل اعمال است. برای هماهنگی می تونید با شماره تماس های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

 5. تصویر آواتار کاربر 0
  مژگان سجادی پنجشنبه , 12 مرداد

  سلام مهمترین تفاوت asp و php رو میخواستم بدونم اگه به یکی دو مورد هم اشاره بشه کافیه مجکرم .

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیپنجشنبه , 12 مرداد

   لطفا در انجمن سایت سوالتون رو مطرح کنید تا به صورت مفصل در این باره توضیح دهیم

 6. تصویر آواتار کاربر 0
  کیوان داورپور پنجشنبه , 30 آذر

  سلام اگه یه پروژه طراحی وب سایت شرکت تعاونی با نرم افزار ASP به همراه گزارش کار سفارش بدم برای کی می تونین تحویلش بدین ؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   رسول سیفی زادهپنجشنبه , 30 آذر

   هزینه و زمان بستگی به حجم کار داره که باید بررسی بشه، می تونید اطلاعات و جزئیات و قابلیت هایی که نظر دارید رو با ایمیل ارسال کنید تا بررسی کنیم.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab