نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2

 • چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴
 • بازدید 157 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (53 امتیاز از 13 رای)
  Loading...

NS2 8800 1 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2

پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2

پیاده سازی مقاله A new probabilistic broadcasting scheme for mobile ad hoc on-demand distance vector (AODV) routed

پروتکل مسیریابی AODV از روش مبتنی بر درخواست برای یافتن مسیر استفاده می کند، به این معنی که یک مسیر تنها در صورتی ایجاد می شود که مبدا به آن نیاز داشته باشد. این پروتکل از شماره هایی ترتیبی برای تشخیص به روزترین مسیر استفاده می کند. تفاوت اصلی بین AODV و DSR در این نکته نهفته است که DSR از مسیریابی مبدا استفاده می کند که در آن یک بسته کل مسیر طی شده را نگهداری می کند؛ در صورتی که در AODV نود مبدا و نودهای میانی اطلاعات پرش بعدی مربوط به هر جریان برای ارسال بسته داده را با خود دارند. در یک پروتکل مبتنی بر درخواست در صورتی که مسیری برای رسیدن به مقصد مطلوب موجود نباشد، نود مبدأ بسته RREQ را در شبکه پخش می کند. ممکن است چندین مسیر برای مسیرهای مختلف از یک نود در بسته RREQ وجود داشته باشد. تفاوت اصلی بین AODV و سایر پروتکل های مبتنی بر درخواست نیز استفاده از شماره ترتیبی مقصد (DestSeqNum) برای مشخص کردن به روزترین مسیر به مقصد می باشد. هر نود تنها زمانی اطلاعات مربوط به مسیرش را بهروز می کند که شماره DestSeqNum بسته دریاف تشده از شماره DestSeqNum ذخیره شده قبلی در نود بیشتر باشد.

.

در این پست پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 را با عنوان مقاله A new probabilistic broadcasting scheme for mobile ad hoc on-demand distance vector (AODV) routed networks آماد کرده ایم که در این مقاله، پروتکل AODV با سه روش AODV-BF و AODV-FP و AODV-SPB بهبود داده شده است که ما در پیاده سازی آن فقط بهترین روش یعنی AODV-SPB را انجام داده ایم که نمودار های به دست آمده از AODV پیش فرض و AODV بهینه شده یعنی AODV-SPB را در ادامه مطلب می توانید مشاهده نمایئد و اصل مقاله این پروژه را نیز به رایگان دریافت بفرمائید.

NS2 8800 2 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 3 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 4 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 5 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 6 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 7 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2 NS2 8800 8 پروژه طرح جدید پخش احتمالی برای پروتکل AODV با NS2


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

فیلم آموزش تصویری نرم افزار NS2 به زبان فارسی

جزئیات محصول

قیمت


۸۸,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:8800


توضــیحات:مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab