لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه مدیریت بهینه انرژی گلخانه در شبکه هوشمند با MATLAB

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (52 امتیاز از 13 رای)
Loading...

matlab 9068 1 پروژه مدیریت بهینه انرژی گلخانه در شبکه هوشمند با MATLAB

پروژه مدیریت بهینه انرژی گلخانه در شبکه هوشمند با MATLAB

توسعه روز افزون گلخانه ها در ایران در حالی است که به جهت ضغف در فناوری هایی که تا به حال در اختیار داریم، مصرف انرژی برای تولید هر واحد محصول در آنها تا چندین برابر، بالاتر از میانگین های جهانی می باشد. با این حال افزایش قیمت انرژی به عنوان یک چالش برای تولید کنندگان محصولات گلخانه ای مطرح شده، آنها را به استفاده از فناوری های نوین به منظور کاهش مصرف انرژی سوق داده است. بهره مندی از روش های کاهش مصرف انرژی ماننده: کاهش تلفات حرارت از گلخانه، بهبود بازده تولید، بهبود بازده سیستم های گرمایش،خنک کننده و آبیاری، کاهش مصرف انرژی الکتریکی و بهبود مدیریت گلخانه می تواند میزان مصرف انرژی برای تولید هر واحد محصول را تا چندین برابر کاهش دهد.

در این پست پروژه مدیریت بهینه انرژی گلخانه در شبکه هوشمند با MATLAB را آماده کرده ایم. توضیحات بیشتر در رابطه با انرژی گلخانه ها در ادامه مطلب …

افزایش قیمت انرژی در کشور به عنوان یک چالش و مخاطره بزرگ برای تولید کنندگان محصولات گلخانه ای مطرح است. هـر چنـد در کشور نسبت به سال های گذشته افزایش قیمت انرژی چشم گیرتر بوده ولی این افزایش در تمام کشور های جهـان مشـهود بـوده است.

در یک بررسی اجمالی می توان دریافت که مصرف انرژی در گلخانه های ایران تا چندین برابر نیاز واقعی است. با این وجود در بسیاری از موارد شرایط محیطی فضای گلخانه به دلیل عدم استفاده از فناوری های نوین، آن گونه که باید تنظیم نشده، تولیـد کـاهش یافته، در نتیجه مصرف انرژی به ازای تولید هر واحد محصول باز هم افزایش می یابد.

با به کار بستن روش های کاهش مصرف انرژی، می توان مصرف انرژی را تا حدی کاهش داد که اغلب باعـث شـگفتی خواهـد شـد. در اثبات این ادعا می توان به وجود گلخانه ها در کشور هایی اشاره نمود که هزینه انرژی در آن ها چندین برابر ایران بوده، اما با کـاربرد روش های مناسب بهینه سازی مصرف انرژی توانسته اند محصولات تولیدی خود را با قیمت های نه چندان بـالاتر بـه بـازار عرضـه نمایند.

matlab 9068 2 پروژه مدیریت بهینه انرژی گلخانه در شبکه هوشمند با MATLAB


جزئیات محصول

قیمت


40,000 تـــــومان

کــد محصــول:9068


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید