مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کد

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳
  • بازدید 498 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (21 امتیاز از 6 رای)
    Loading...

مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کدمدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کد

در این پست از وب سایت نوآوران گرمی | مرجع پروژه های دانشجویی پروژه مدیریت دانش آموزان با زبان سی به همراه داکیومنت را آماده کردیم که داکیومنت آن داری توضیح خط به خط خطوط برنامه نویسی شده به صورت ساده و روان است. این برنامه داری قابلت های زیر می باشد.

امکانات:

-اضافه کردن دانش اموز جدید و ذخیره در فایل: با استفاده از این گزینه می توان اطلاعات دانش آموز جدید را در یک فایل ذخیره کرد تا در مراجعه بعدی بتوان اطلاعات این دانش آموز را مشاهده کنید.

-جستجوی دانش آموزان: در این قسمت گزینه های برای جستجوی اطلاعات دانش آموز قرار داده شده است که کاربر بعد از وارد کردن آن برنامه در داخل فایل دانش آموز مورد نظر را جستجو می کند و در صورت پیدا کردن دانش آموز مورد نظر کل اطلاعات آن را در صفحه به نمایش در میاورد.

-حذف دانش آموزان: در این قسمت بعد از وارد کردن مشخصه دانش آموز عمل جستجو درون فایل انجام میگیرد و در صورت پیدا کردن دانش آموز مورد نظر آن را از داخل فایل حذف می کند.

-ویرایش اطلاعات دانش آموزان: در این قسمت بعد از وارد کردن مشخصه دانش آموز عمل جستجو درون فایل انجام میگیرد و در صورت پیدا کردن دانش آموز مورد نظر عمل اصلاح اطلاعات آن را ممی توانید انجام بدهید.

تمامی اطاعات موجود در فایلی ذخیره می شود تا در مراجعه بعدی بتوان اطلاعات ذخیره شده را فراخوانی کرده و از آنها استفاده کنید.

خروجی ۱:

مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کدخروجی ۲:

مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کدخروجی ۳:

مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کد

خروجی ۴: مدیریت دانش آموزان با زبان سی C همراه سورس کد


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    رضا بهرامی یکشنبه , ۱ اسفند

    سلام من یه برنامه با سی نوشتم تو خط سومش خطا داره هر کاری هم می کنم درست نمیشه می تونم براتون برنامه رو ایمیلش کنم مشاهده کنید ببینیدچرا خطا داره ؟ ممنون دوستان .

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab