نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR-AODV-DSR در شبکه ad hoc با NS2

 • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳
 • بازدید 964 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (110 امتیاز از 30 رای)
  Loading...

NS 62 1 پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR AODV DSR در شبکه ad hoc با NS2

پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR-AODV-DSR در شبکه ad hoc با NS2

شبکه های موردی شبکه هایی هستند که برای مسیریابی از هیچ عنصر کمکی شبکه ای استفاده نمی کنند، بلکه در این شبکه ها خوده گره های شرکت کننده در شبکه، وظیفه مسیریابی شبکه را به عهده دارند. امنیت در این شبکه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این پروژه به بررسی شبکهه ای موردی و موارد امنیتی مربوط به آن پرداخته و در ادامه الگوریتم های مسیر یابی را در این شبکه مورد بررسی قرار داده و در انتها به ارزیابی پروتکل های مسیر یابی بر مبنای نتایج استخراج شده از شبیه ساز NS2 می پردازیم.

همچنین در این پروژه بر مبنای کیفیت اندازه گیری در مطابقت با [RFC 8925] سه پروتکل مسیریابی OLSR-AODV-DSR برای شبیه سازی و ارزیابی انتخاب شده است. برای شبیه سازی از شبیه ساز ns2 استفاده می شود.

در پایان با ارزیابی هریک از این پروتکل ها به نقاط ضعف و قوت هر یک از این پروتکل ها پی برده و پروتکلی که دارای عملکرد بالاتری می باشد، برای مسیریابی در شبکه ارائه می شود.

.

NS 62 2 پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR AODV DSR در شبکه ad hoc با NS2

NS 62 2 پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR AODV DSR در شبکه ad hoc با NS2

NS 62 3 پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR AODV DSR در شبکه ad hoc با NS2


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

فیلم آموزش تصویری نرم افزار NS2 به زبان فارسی

جزئیات محصول

قیمت


۱۳۱,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:6351


توضــیحات:


لینک دانلود:فایل 1

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab