پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR-AODV-DSR در شبکه ad hoc با NS2

 • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳
 • بازدید 1,198 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (146 امتیاز از 38 رای)
  Loading...

NS 62 1 تصویر

پروژه مقایسه عملکر پروتکل های مسیریابی OLSR-AODV-DSR در شبکه ad hoc با NS2

شبکه های موردی شبکه هایی هستند که برای مسیریابی از هیچ عنصر کمکی شبکه ای استفاده نمی کنند، بلکه در این شبکه ها خوده گره های شرکت کننده در شبکه، وظیفه مسیریابی شبکه را به عهده دارند. امنیت در این شبکه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این پروژه به بررسی شبکهه ای موردی و موارد امنیتی مربوط به آن پرداخته و در ادامه الگوریتم های مسیر یابی را در این شبکه مورد بررسی قرار داده و در انتها به ارزیابی پروتکل های مسیر یابی بر مبنای نتایج استخراج شده از شبیه ساز NS2 می پردازیم.

همچنین در این پروژه بر مبنای کیفیت اندازه گیری در مطابقت با [RFC 8925] سه پروتکل مسیریابی OLSR-AODV-DSR برای شبیه سازی و ارزیابی انتخاب شده است. برای شبیه سازی از شبیه ساز ns2 استفاده می شود.

در پایان با ارزیابی هریک از این پروتکل ها به نقاط ضعف و قوت هر یک از این پروتکل ها پی برده و پروتکلی که دارای عملکرد بالاتری می باشد، برای مسیریابی در شبکه ارائه می شود.

.

NS 62 2 تصویر

NS 62 2 تصویر

NS 62 3 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
فیلم آموزش تصویری نرم افزار NS2 به زبان فارسی

فیلم آموزش تصویری نرم افزار NS2 به زبان فارسی

مشاهده آموزش NS2
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab