نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

پروژه مکان یابی ۳ بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB

 • شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴
 • بازدید 475 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (70 امتیاز از 16 رای)
  Loading...

matlab 8739 2 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB

پروژه مکان یابی ۳ بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB

در سالیان اخیر شبکه های حسگر بیسیم در کاربرد های مختلفی از شبکه های بیسیم به کار می روند. این روند در زمینه مکان یابی خود گره قبل از ارسال داده در ساختار شبکه می باشد. قابل ذکر است که انرژی اولیه نیز مورد نظر می باشد. گره ها مختصات خودشان را در فرآیند مکان یابی از طریق مختصات و استقرار خودشان تعیین می کنند. الگوریتم های مختلف با رویکرد های متفاوتی در زمینه مکان یابی در شبکه های سنسوری بیسیم ارائه شده اند که بیشتر آنها در دو بعد و یک سطح مشخص کار می کنند. به عنوان مثال پروتکل هایی مانند زیگ بی (ZigBee)، پگاسیس (Pegasis)، لیچ (Leach) ، لیچ سی (Leach-C) و … و حتی همراه با الگوریتم های تکاملی ای مانند ژنتیک (Genetic)، الگوریتم ازدحام ذرات بهینه (PSO) و … می توان این عملیات را انجام داد. همچنین در زمینه فازی نیز در بخش مکان یابی کارهای انجام شده است.

جهت مکان یابی در سطح مسطح دو بعدی به استقرار شبکه حسگر یا سنسوری بیسیم نیاز است که این کار باعث از دست دادن انرژی زیادی می شود و خطای شبکه کمی بیشتر از حالت عادی است. بدین منظور روش مکان یابی سه بعدی برای افزایش بهبود مکان یابی و استقرار گره، دقت ارسال داده در شبکه، خطای داده و ارسالی کمتر و خطای تخمین برای عمر شبکه مورد استفاده واقع می گردد. در محیط و سطوح دو بعدی، سه گره لنگر به صورت منحصر به فرد در مختصات سیستم تعیین می گردد، اما در محیط و سطوح سه بعدی چهار لنگر مورد نیاز است. در مکان یابی سه بعدی نیز همان روش هایی که در دو بعدی استفاده می شود را به کار می بریم.

توضیحات بیشتر، تصاویر خروجی در ادامه مطلب …

در این پروژه مسیریابی در شبکه سنسوری بیسیم با دو الگوریتم DV-HOP و بهینه سازی محدب انجام می شود. مسئله بهینه ‌سازی محدب یا بهینه ‌سازی کوژ یا Convex Optimization به یافتن مقدار حداقل یک تابع محدب از بین مجموعه ‌ای محدب می گویند. مهمترین و اصلی ترین مزیت این نوع مسائل بهینه‌ سازی در این است که نقطه‌ ای بهینه محلی همان نقطه بهینه سراسری می باشد و هر الگوریتم بهینه ‌سازی که نقطه بهینه محلی را یافت، در حقیقت نقطه بهینه سراسری را یافته ‌است.

.

matlab 8739 1 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB matlab 8739 2 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB matlab 8739 3 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB matlab 8739 4 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB matlab 8739 5 پروژه مکان یابی 3 بعدی در شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار MATLAB


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

جزئیات محصول

قیمت


۷۷,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:8739


توضــیحات:


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت