برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

 • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳
 • بازدید 1,272 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (184 امتیاز از 49 رای)
  Loading...

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

در این پست سورس پروژه برنامه نت پد با زبان سی شارپ #Notepad in C را آماده کرده ایم که امکانات کامل یک برنامه نت پد یا همان ویرایشگر متن موجود در ویندوز را دارا می باشد.

امکانات برنامه نت پد شامل موارد زیر میباشد:

 • منوی فایل: در این منو امکان ایجاد صفحه جدید برای تایپ متن وجود دارد همچنین گزینه های برای ذخیره محتوای صفحه در داخل فایل متنی را نیز فراهم کرده و با استفاده از گزینه بازکردن فایل می توانید فایلی که قبلا در سیستم ذخیره شده است را فراخوانی و محتوای آن را در صفحه نمایش دهید و بعد از ویرایش تغییرات انجام شده را دوباره درون فایل مورد نظر ذخیره کنید. همچنین با استفاده از گزینه خروج از برنامه امکان بستن کامل برنامه نت پد را دارید.
 • منوی ویرایش: در این منو عملیات عمومی مثل برش متن به حافظه – کپی متن به حافظه – و چسباندن متن از حافظه به مکان جاری وجود دارد که کاربر می تواند با استفاده از کلید های میانبر این عملیات را نیز انجام دهد.
 • قالب بندی: در این منو امکان انتخاب نوع قلم – رنگ قلم – رنگ پس زمینه و تراز بندی متن به صورت چپ چین و یا راست چین را برای کاربر مهیا می کند.
 • درباره ما: در این منو درباره برنامه توضیحاتی نوشته شده است که می توانید آن را تغییر دهید.

در ادامه مطلب می توانید تصاویری از خروجی محیط پروژه برنامه نت پد با زبان سی شارپ را مشاهده بفرمائید.

تصویر خروجی ۱:

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

تصویر خروجی ۲:

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

تصویر خروجی ۳:

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab