برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

 • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳
 • بازدید ۱,۷۴۰ نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (204 امتیاز از 53 رای)
  Loading...

تصویر NotePad-Csharp-1 برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

در این پست سورس پروژه برنامه نت پد با زبان سی شارپ #Notepad in C را آماده کرده ایم که امکانات کامل یک برنامه نت پد یا همان ویرایشگر متن موجود در ویندوز را دارا می باشد.

امکانات برنامه نت پد شامل موارد زیر میباشد:

 • منوی فایل: در این منو امکان ایجاد صفحه جدید برای تایپ متن وجود دارد همچنین گزینه های برای ذخیره محتوای صفحه در داخل فایل متنی را نیز فراهم کرده و با استفاده از گزینه بازکردن فایل می توانید فایلی که قبلا در سیستم ذخیره شده است را فراخوانی و محتوای آن را در صفحه نمایش دهید و بعد از ویرایش تغییرات انجام شده را دوباره درون فایل مورد نظر ذخیره کنید. همچنین با استفاده از گزینه خروج از برنامه امکان بستن کامل برنامه نت پد را دارید.
 • منوی ویرایش: در این منو عملیات عمومی مثل برش متن به حافظه – کپی متن به حافظه – و چسباندن متن از حافظه به مکان جاری وجود دارد که کاربر می تواند با استفاده از کلید های میانبر این عملیات را نیز انجام دهد.
 • قالب بندی: در این منو امکان انتخاب نوع قلم – رنگ قلم – رنگ پس زمینه و تراز بندی متن به صورت چپ چین و یا راست چین را برای کاربر مهیا می کند.
 • درباره ما: در این منو درباره برنامه توضیحاتی نوشته شده است که می توانید آن را تغییر دهید.

در ادامه مطلب می توانید تصاویری از خروجی محیط پروژه برنامه نت پد با زبان سی شارپ را مشاهده بفرمائید.

تصویر خروجی ۱:

تصویر NotePad-Csharp-2 برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

تصویر خروجی ۲:

تصویر NotePad-Csharp-3 برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد

تصویر خروجی ۳:

تصویر NotePad-Csharp-4 برنامه نت پد با زبان سی شارپ همراه سورس کد


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  ایرج محتوی شنبه , 5 خرداد

  سلام می خوام يه برنامه نوت پد بسازم ! چه جوری می تونم توی windows form ، وقتی که فايل اون متن قبلا سيو شده بود ، در صورت ايجاد تغييرات دوباره روی همون فايل سيو شده ذخيره کنم ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab