پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C

 • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳
 • بازدید 2,200 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (359 امتیاز از 105 رای)
  Loading...

پروژه هوش مصنوعی معمای 8 puzzle به زبان سی شارپ #C

پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C

در این پست از وب سایت نوآوران گرمی | مرجع پروژه های دانشجویی پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت واقع گردد.

همانطو که در تصویر بالا نیز مشاهده می فرمائید، معمای ۸ یا جورچین اعداد و یا ۸ puzzle از یک صفحه ۳×۳ با ۸ مربع شماره می باشد. اصلی ترین نکته اینه که به جای اینکه بگوییم «مربع شماره ۴ را به داخل فضای خالی حرکت بده» بهترین حالت این است که بگوییم «فضای خالی جایش را با مربع سمت چپش عوض کند. این معما از یک جدول ۳ در ۳ تشکیل شده که جمعا از آن ۹ خانه تشکیل می شود.

در این جدول اعداد ۱ تا ۸ می گذاریم و یکی از خانه ها نیز خالی است. معمای ۸ حالت اولیه و نهایی دارد که برای برنده شده باید به آن برسیم. این بازی سالم و سرگرم کننده و در عین حال فکری، با الگوریتم ژنتیک و زبان سی شارپ پیاده سازی شده است.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab