پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C

 • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳
 • بازدید 2,979 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (369 امتیاز از 107 رای)
  Loading...

8 puzzle Csharp تصویر

پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C

در این پست از وب سایت نوآوران گرمی | مرجع پروژه های دانشجویی پروژه هوش مصنوعی معمای ۸ puzzle به زبان سی شارپ #C را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت واقع گردد.

همانطو که در تصویر بالا نیز مشاهده می فرمائید، معمای ۸ یا جورچین اعداد و یا ۸ puzzle از یک صفحه ۳×۳ با ۸ مربع شماره می باشد. اصلی ترین نکته اینه که به جای اینکه بگوییم «مربع شماره ۴ را به داخل فضای خالی حرکت بده» بهترین حالت این است که بگوییم «فضای خالی جایش را با مربع سمت چپش عوض کند. این معما از یک جدول ۳ در ۳ تشکیل شده که جمعا از آن ۹ خانه تشکیل می شود.

در این جدول اعداد ۱ تا ۸ می گذاریم و یکی از خانه ها نیز خالی است. معمای ۸ حالت اولیه و نهایی دارد که برای برنده شده باید به آن برسیم. این بازی سالم و سرگرم کننده و در عین حال فکری، با الگوریتم ژنتیک و زبان سی شارپ پیاده سازی شده است.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab