پروژه کارآموزی در شرکت برنامه نویسی به صورت فایل WORD

پروژه کارآموزی در شرکت برنامه نویسی به صورت فایل WORD

پروژه کارآموزی در شرکت برنامه نویسی

در این پست پروژه کارآموزی در شرکت برنامه نویسی را به صورت فایل ورد آماده کرده ایم که شامل ۳۰ جلسه می باشد و به صورت قالب بندی شده در ۸۸ صفحه در آماده است که تصاویر مختلف نیز در آن به کار رفته است. این پروژه گزارش کارآموزی کامپیوتر از فصل های معرفی، گزارش های روزانه و آموخته ها تشکل شده است. در ادامه به توضیحات مربوط به ۷ جلسه می پردازیم که می توتید مطاله نمایئد. لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جلسه ۱:

امروز که جلسه ی اول من بود، بطور کلی با اجازه رئیس به بررسی کل سیستم و نحوه عملکردش پرداختم. بخش های متفاوت را سر زدم و در نهایت یک دید کلی از سیستم را توانستم درک کنم. البته فراموش نشود که کامپیوتر های اداره را هم بررسی کرده و کمی با نرم افزار های موجود در سیستم آشنایی پیدا کردم.

جلسه ۲:

در این جلسه مسئول بخش این وظیفه را به من موکول کردند که سیستم عامل چند تا از سیستم ها را بعد از مدت ها عوض نشده بود تعویض کنم. من به بیرون از اداره رفتم و چندین سی دی ویندوز تهیه کرده و کل این روز را به تعویض ویندوز کامپیوتر های موجو پرداختم و بالاخره تا آخر وقت اداری تمام کامپیوتر ها را بروز کردم.

جلسه ۳:

یک سری از نرم افزار هایی که قبلا بروی سیستم ها نصب بود، همگی با نصب سیستم عامل جدبد از بین رفتند و من در این جلسه تصمیم گرفتم تمامی که این نرم افزار ها را بروی سیستم ها ی موجود مجددا نصب کرده و راه اندازی کنم. در طی این جریان با نرم افزار های محاسباتی آشنا شدم.

جلسه ۴:

امروز یکی از کامپیوتر های موجود در مرکز دچار اختلال شد که در این جریان مدیر مرکز وظیفه برطرف کردن موضوع را به من واگذار کردند. بعد از بررسی هایی که بروی سیستم کامپیوتری انجام دادم و مشورت هایی که با دوستام داشتم بالاخره تونستم تشخیص دهم که مشکل از RAM بوده و باید تعویض شود.

جلسه ۵:

در این جلسه مدیر بخش من را برای خرید RAM انتخاب کردند تا این قطعه را خریداری کرده و سیستم را هر چه زودتر راه اندازی کنم. من بعد از خرید RAM ، این قطعه را به کامپیوتر متصل کردم و بعد تعویض ویندوز و نصب درایور های موجود این سیستم با موفقیت به کار خود ادامه داده و من هم یک تجربه یک عالی کسب کردم.

جلسه ۶:

امروز هم با اجازه مدیر سیستم تعویض جوهر پرینتر موجود در مرکز را به من واگذار کردند بطوریکه من میبایست مخزن پرینتر را از دستگاه جدا کرده و در محل مناسب جهت تعویض یا شارژ مجدد انتقال دهم. این کار یکی از تجربه های جالب من بود که توانستم این کار را هم با موفقیت به اتمام رسانم.

جلسه ۷:

در این جلسه من از یکی از همکاران خواهش کردم که قطعات مورد استفاده در شبکه را برای من توضیح دهند، بطوریکه بتوانم از نزدیک این قطعات را لمس کنم. ایشان لطف کردند و با گذاشتن وقت قطعاتی مثل هاب، کارت شبکه، کیستون، داکت و انواع کابل ها شبکه را به من توضیح دهند و در نهایت ادامه آشنایی با شبکه به جلسه ی بعد محول شد.

توضیحات سایر جلسات را با دریافت فایل ورد پروژه کارآموزی در شرکت برنامه نویسی مطالعه نمایئد.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  علی سعادت دوشنبه , ۲۹ شهریور

  سلام من یه پروژه کارآموزی برای شرکت مخابرات می خوام شما می تونید برام آماده کنید اگه قابل انجامه هزینشم لطف کنید بگید متشکر.

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیچهارشنبه , ۳۱ شهریور

   گزارش کارآموزی شرکت مخابرات رو آماده داریم، برای دریافت می تونید با ایمیل و شماره تماس های اعلام شده در سایت در تماس باشید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab