پروژه یادگیری سیگنال با پیغام توسط یادگیری تقویتی در ردیابی مشکل چند عامله با MATLAB

 • شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
 • بازدید 644 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (56 امتیاز از 14 رای)
  Loading...

matlab 21 3 تصویر

پروژه یادگیری سیگنال با پیغام توسط یادگیری تقویتی در ردیابی مشکل چند عامله با MATLAB

امروزه امری مهم و بازر به منظور تصمیم گیری های خود سیستم در پردازش و نتیجه گیری از داده های پیچیده، باوری ارزشمند در رسیدن به تحقق نیاز های کاربر شده است. همانطور که مشکلات روزانه بیشتر می شوند، هم مقدار و هم نوع داده نیز به دلیل تولید زیاد فقره داده در حال انفجار اطلاعاتی هستند و نیاز به سیستم های تک عامل به منظور رفع این مشکل نیاز است و در واقع برای رفع آن حتی کافی می باشد. واضح است که مطالعه درباره سیستم های چند عامله (Multi-Agent Systems – MAS) که از عوامل متعدد مستقل تشکیل شده اند نیز به منظور رفع نیاز های آتی مورد نیاز می باشد. زمانی که ما از سیستم های چند عامله توقع توانایی حل و ارتقای مشکلات را داریم، نیازی حیاتی به تحقق بخشیدن به رفتار مشارکتی بین عامل ها داریم. در عین حال به منظور ساخت دانش رفتاری مشارکتی مناسب برای عامل ها نیاز به طراحانی است که که دانش کافی در زمینه محیط سیستمی را داشته باشند.

توضیحات بیشتر و تصاویر خروجی در ادامه مطلب …

ارتباطات یک کلید به منظور تسهیل هماهنگی چند عامله در سیستم های مشارکتی و مشکلات مربوط به آن می باشد. یادگیری تقویتی یکی از روش های یادگیری برای چنین رفتار مشارکتی عامل ها می باشد. کازای (Kasai) روش های آموزش سیگنال (Signal Learning – SL) و آموزش سیگنال با پیغام (Signal Learning with Message – SLM) که توسط آن ها عوامل امنیت ارتباطی و عمل یادگیری هم زمان آموزش تقویتی چندکاربره را به صورت یک چارچوب یا فریم ورک در آورده است.

در پیاده سازی این مقاله به این موضوع که کارایی SLM نسبت به SL به منظور مشکلات پیگیری که در این مشکل تنها عامل ها می توانند اطلاعات جزئی را مشاهده کنند و در ۴ جهت به حرکت بپردازند، پرداخته شده است. به عنوان یک نتیجه در پیاده سازی و از لحاظ تئوری که در مقاله ذکر شده است نشان خواهیم داد که عملکرد یادگیری در SLM با پیام های هر چند بزرگتر از SL بهتر می باشد.

.

matlab 21 1 تصویر matlab 21 2 تصویر matlab 21 3 تصویر matlab 21 4 تصویر matlab 21 5 تصویر

دانلود مقاله Signal learning with messages by reinforcement learning in multi-agent pursuit problem


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab