پویایی هجوم حشره ساس تخت خوابی و کنترل تحت سیاست های افشا با R

bed bug r 23699 تصویر

پویایی هجوم حشره ساس تخت خوابی با R

در این بخش دانلود رایگان پروژه پویایی هجوم حشره ساس تخت خوابی و کنترل تحت سیاست های افشا با نرم افزار R را آماده کرده ایم که براساس مقاله Dynamics of bed bug infestations and control under disclosure policies انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چکیده مقاله و معرفی پروژه ارائه شده و لینک دانلود رایگان سورس کد R به همراه نتایج خروجی و مقاله پایه قرار داده شده است.

حشره ساس تخت خوابی (Bed bug)

حشرات ساس تخت خوابی (Bed bug) در ایالات متحده و سراسر جهان در طول دهه‌ های اخیر افزایش یافته و چالش بزرگی را برای مقامات بهداشت عمومی و مقامات مسکن ایجاد کرده است. تعدادی از شهرداری ها سیاست هایی را برای جلوگیری از اپیدمی ساس پیشنهاد کرده اند، اما راهنمایی کمی برای ارزیابی آنها در دسترس است. یکی از سیاست های بحث برانگیز افشای اطلاعات است که به موجب آن مالکان ساختمان ها موظف هستند مستاجران بالقوه را از هجوم ساس های فعلی یا قبلی مطلع کنند. افشای اطلاعات با هدف محافظت از مستاجران در برابر اجاره یک واحد آلوده، نوعی قرنطینه ایجاد می کند و به طور جزئی و موقت واحد های آلوده را از بازار حذف می کند.

معرفی پروژه

در این پروژه ما یک مدل ریاضی برای گسترش حشره ساس تخت خوابی در یک بازار اجاره تعمیم یافته ایجاد می کنیم و آن را بر اساس پارامترهای پراکندگی ساس ها و جابجایی مسکن کالیبره می کنیم و از آن برای ارزیابی هزینه ها و مزایای سیاست های افشا به مالکان ساختمان ها استفاده می کنیم. ما آشکارسازی را یک سیاست کنترلی موثر برای مهار شیوع آلودگی می دانیم. در کوتاه مدت (طی ۵ سال)، سیاست های افشا منجر به افزایش اندکی در هزینه‌ های مالکان می شود، در حالی که در بلند مدت کاهش شیوع آلودگی به طور متوسط منجر به صرفه‌ جویی می شود. این نتایج نسبت به مفروضات مختلف در رابطه با شیوع آلودگی، میزان معرفی ساس ها از سایر شهرداری ها و قدرت اثرات قرنطینه ایجاد شده توسط افشاگری ها، غیر حساس است. مدل ما فراتر از کاربرد خود، بر روی حشرات ساس تخت خوابی، چارچوبی را برای ارزیابی سیاست ها برای کاهش گسترش آفت های خانگی ارایه می دهد.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab