پیاده سازی فیلتر H بی نهایت (H-infinity) زمان پیوسته در نرم افزار متلب

h infinity matlab 21992 1 تصویر

پیاده سازی فیلتر H بی نهایت در متلب

در این بخش پیاده سازی پیاده سازی فیلتر H بی نهایت زمان پیوسته را در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم که در ادامه به این فیلتر پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی های آن قرار داده شده است.

فیلتر H بی نهایت (H-infinity) چیست ؟

فیلتر H بی نهایت به طور مشخص به منظور مقاوم سازی تخمین در مقابل تغییرات کوواریانس نویزهای فرایند و مشاهده گر طراحی شده است. برخلاف فیلتر کالمن که به جهت تخمین پارامترهای سیستم از مشخصات آماری نویزهای سیستم بهره می برد، فیلتر H بی نهایت مستقل از کوواریانس نویزهای فرایند و مشاهده گر، برای این عمل از یک محدوده طراحی استفاده می کند.

در طی سال های اخیر فیلتر H بی نهایت مورد توجه بسیاری از محققان بوده که این موضوع باعث کاربرد های بسیار وسیع این فیلتر در مسائل مهندسی شده است. این فیلتر بعد از فیلتر کالمن ارائه شده است، از این رو از لحاظ بلوغ و توسعه یافتگی در مقایسه با فیلتر کالمن بهبود یافته می باشد. بنابراین فضای مناسب تری در کارهای بیشتر برای زمینه فیلتر H بی نهایت در قیاس با فیلتر کالمن وجود دارد. اما معمولا در صورت وجود اطلاعات دقیق از کوواریانس نویزها، دقت تخمین و همینطور مقدار میانگین مجذور خطای تخمین در فیلتر کالمن از فیلتر H بهتر می باشد.

تخمین متغیرهای حالت فرایند با فیلتر H بی نهایت

فیلتر H بی نهایت برای تخمین متغیرهای حالت فرایند، مستقل از کوواریانس های نویزهای سیستم عمل می کند و جهت مقاوم بودن تخمین در مقابل نویزهای فرایند و مشاهده گر از یک حد بالای انرژی استفاده می کند که توسط طراح انتخاب می شود. در نتیجه در صنعت و پروژه های مهندسی به دلیل عدم نیاز به شناخت دقیق مدل و نویزهای آن کاربرد وسیع تری نسبت به فیلتر کالمن دارد. این فیلتر در مقایسه با فیلتر کالمن از محافظه کاری بسیار بالاتری برخوردار است.

تصاویر خروجی پروژه پیاده سازی فیلتر H بی نهایت

h infinity matlab 21992 2 تصویر h infinity matlab 21992 3 تصویر h infinity matlab 21992 4 تصویر h infinity matlab 21992 5 تصویر h infinity matlab 21992 6 تصویر h infinity matlab 21992 7 تصویر h infinity matlab 21992 8 تصویر

h infinity matlab 21992 9 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab