لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پیش بینی بارندگی و سیل با نرم افزار متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
Loading...

matlab seil 14713 1 پیش بینی بارندگی و سیل با نرم افزار متلب

پروژه پیش بینی بارندگی و سیل با متلب

در این پست پروژه پیش بینی بارندگی و سیل با متلب را آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در این باره پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه قرار داده شده است.

اقلیم مدیترانه ای کشور ما و همچنین تراکم مکانی و زمانی بارش ها در اغلب زمینه های آبریز باعث شده تا سیلاب های بزرگی در این مناطق به وجود آماده و در پی آن خسارت های بسیاری به بار آورد. دیگر کشور ها هم با این بلای طبیعی دسته پنجه نرم می کنند که نحوه برخورداری با این بلایای طبیعی، با توجه به سیاست های اعمالی دولت ها، متفاوت بوده است.

به طور مثال می توان کشور ژاپن را در نظر گرفت که در آن، سیاست های اعمالی، ذخیره سیلاب ها با تمام توان به منظور بهره مندی در مصارف آبی بوده است. سیاست های فوق مبتنی بر دیدگاه بهره گیری هر چه بیشتر از منابع آب، به جهت کمبود در مقابل مصرف بوده است.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر خروجی پروژه پیش بینی بارندگی و سیل در ادامه مطلب.

در بعضی از کشور ها که منابع آب بیشتر از حد مورد نیاز است، کاهش خسارت سیل و همینظور تخلیه آن تا جایی که خسارتی ببار نیاورد، به سیاست های سیل زدایی اضافه شده است.

در کشورمان ایران، با توجه به اینکه در اغلب حوضه های آبریز کشور با محدودیت های در منابع آب مواجه هستیم، هدف از اعمال سیاست های سیل زدایی، طراحی و بهره گیری از سازه های هیدرولیکی به منظور تخلیه سیلاب، بدون بروز خسارت در پایین دست آنها می باشد.

این امر باعث شده تا افزایش طراحی سازه های هیدرولیکی را داشته باشیم و در پس آن هزینه های سرسام آوری را برای سیستم های تخلیه آنها صرف شود. با توجه به سرمایه گذاری های بزرگ ملی در توسعه طراح های منابع آب در بیشتر حوضه های کشور و همچنین هزینه های فراوان سیستم های تخلیه اظطراری سدها، کاهش ظرفیت تخلیه این سیستم ها در به حداعقل رسانی هزینه ها در سطح ملی بسیار چشمگیر و با صرفه تر خواهد بود.

تصاویر خروجی پروژه پیش بینی بارندگی و سیل:

تصویر خروجی ۱:

matlab seil 14713 2 پیش بینی بارندگی و سیل با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab seil 14713 3 پیش بینی بارندگی و سیل با نرم افزار متلب


جزئیات محصول

قیمت


18,000 تـــــومان

کــد محصــول:14713


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • سوسن عابدی

    سه شنبه , ۵ مرداد

    سلام همین عنوانو می خوام با نرم افزار دلفی وقت برای انجام دارین ؟

  • نوآوران گرمی

    شنبه , ۹ مرداد

    متاسفانه این مورد رو نمی تونیم با دلفی انجام بدیم