کارگاه سیستم عامل شبکه به همراه آموزش تصویری به صورت PDF

 • سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
 • بازدید 815 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (33 امتیاز از 7 رای)
  Loading...

کارگاه سیستم عامل شبکه به همراه آموزش تصویری به صورت PDF

دانلود کتاب کارگاه سیستم عامل شبکه به صورت PDF

در این پست کتاب آموزش کارگاه سیستم عامل شبکه به صورت PDF را برای شما کاربران عزیز آماده کردیم امیدواریم از آموزش این کتاب لذت برده و نتیجه خوبی بگیرید.

کتاب آموزش کارگاه سیستم عامل شبکه یکی از کتابهای کامپیوتر می باشد که به صورت عملی در کارگاه ها توضیح داده می شود در این کتاب ابتدا شما عزیزان را با مفاهیم شبکه آشنا خواهیم کرد بعد نوبت به نصب برنامه ویندوز سرور ۲۰۰۳ خواهد رسید.

در گام اول می توان گفت که ویندوز سرور ۲۰۰۳ بیشتر در یک محیط شبکه ای مورد استفاده قرار می گیرد و برای مدیریت کردن تعدادی کامپیوتر و کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. و به دو صورت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی به بازار عرضه می شود البته ۳۲ بیتی در شرکتهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است بر روی سیستم دو نوع سیستم فایل وجود داشته باشد مانند FAT , NTFS سرور ۲۰۰۳ بهتر است بر روی NTFS نصب شود. چون بیشتر امکانات ویندوز سرور ۲۰۰۳ نمی تواند بر روی FAT عمل کند. حال می خواهیم شبکه را از دید مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

جهت توضیحات بیشتر و دانلو کتاب آموزش کارگاه سیستم عامل شبکه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

شبکه ها از دید کامپیوتر ها

شبکه نظیر به نظیر : شبکه هایی هستند که در آن کامپیوتر ها به همدیگر اولویت می دهند یعنی هم به عنوان سرویس دهنده و هم به عنوان سرویس گیرنده عمل می کنند. و همچنین می توان گفت از سیستم عامل هایی مانند xp ، ۲۰۰۰ ، و ۹۸ استفاده می شود. و مهمترین ایراد در شبکه ی نظیر به نظیر این است که بر روی منابع اشتراکی و دسترسی به منابع شبکه مدیریت کنترل شده ای وجود ندارد.

شبکه مبتنی بر سرور :

در این مدل یک یا چند کامپیوتر وجود دارد که قابلیت سخت افزاریشان بیشتر از یک کامپیوتر معمولی است و چندین کامپیوتر در شبکه قرار می گیرد که با صدور اجازه از طرف مدیر شبکه می تواند از خدمات استفاده کند بعد از یک سری توضیحات مختصر می توانید در ادمه مطلب با چگونگی نصب این سرور آشنا شده و اطلاعات بیشتری را از طریق مطالعه دقیق کتاب دریافت نمایید.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab