کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN با حفظ معیار های زمان و مکان در متلب

 • جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵
 • بازدید 511 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (93 امتیاز از 19 رای)
  Loading...

matlab wsn 16706 1 تصویر

پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN با متلب

در این پست پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN یا شبکه حسگر بی سیم را با حفظ معیار های زمان و مکان در نرم افزار متلب به همراه کامنت گذاری کدها آماده کردیم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با این پروژه شبکه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی آن قرار داده شده است. همچنین پروژه اجرای پروژه به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده می باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

شبکه های حسگر بی سیم (WSN):

شبکه های حسگر بی سیم (Wireless sensor network) تجمیع تعداد بسیاری از گره های سنسوری هستند که در محیط بخش شده و هر یک به صورت خودمختار و به کمک گره های دیگر، به دنبال هدف خاصی می باشند.

روند کار شبکه های حسگر بی سیم:

روند کار WSN ها چالش های بسیاری همچون توان مصرفی، قابلیت اطمینان، پوشش دهی در مسیریابی و غیره را دارا هستن که در میان آنها، مصرف انرژی مهمترین موضوع می باشد. روش های بکار گرفته شده در این نوع شبکه ها به ساختار شبکه، توپولوژی شبکه و ماهیت شبکه بسیار وابسته است. این ساختار به بررسی زمان و مکان به منظور ارسال اطلاعات و موقعیت گره ها و دیگر موارد بستگی دارد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصویر خروجی از پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN با متلب در ادامه مطلب.

در باره پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN:

در این پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN ، یک پروتکل مسیریابی جدید بر اساس زمان و مکان (فضا) ارائه شده است که در ارتباط ها در میان گره های حسگر به کمک آنالیز فضایی و زمانی، مصرف انرژی را حد مناسبی کاهش داده و طول عمر شبکه را نیز افزایش می دهد.

بهینه سازی موقعیت و مکان گره ها در شبکه:

در پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN با افزایش تعداد نودها، در زمان قابل توجه ای، عمل بهینه سازی موقعیت و مکان گره ها با هم انجام شده و در نهایت به منظور ایجاد ارتباط گره ها با هم برای ارسال و دریافت پیام، الگوریتم یافتن کوتاه ترین مسیر بکار رفته است.

با توجه به روند عملیات صورت گرفته، از این طریق مصرف انرژی نودها برای ارسال پیام به گره های اصلی به مراتب کاهش می یابد که این موضوع نیز افزایش طول عمر شبکه را باعث می شود.

تصویر خروجی پروژه کاهش مصرف انرژی در شبکه WSN:

matlab wsn 16706 2 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  الناز شاکری دوشنبه , ۲۶ مهر

  سلام من می خوام این پروژرو سفارش بدم اگه بخوام محیط گرافیکشو برام تغییر بدید زیاد زمان می بره یا نه ؟

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  زیبا شجاع پنجشنبه , ۱۴ بهمن

  با سلام من این پروژرو با شبکه بیسیم می خواستم می تونم باهاتون یه تماس تلفنی داشته باشم وقت دارین چون می خوام مفصل توضیح بدم ؟

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  الهه پرکار یکشنبه , ۱۷ بهمن

  سلام کمی می خوام راجب شبکه های wsn توضیح بدید گفتم قبل انتخاب موضوع واسه پروژم یه کوچولو اطلاعات داشته باشم اگه پاسخ بدین محبت می کنین ؟ برای سفارش پروژه خدمت خواهم رسید اول باید راجب موضوع با استاد هماهنگ کنم بعد ....

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab