کاهش PAPR در سیستم OFDM بوسیله ضرب با j در نرم افزار متلب

 • پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
 • بازدید 336 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (54 امتیاز از 12 رای)
  Loading...

papr reduction ofdm matlab 21820 1 تصویر

کاهش PAPR در سیستم OFDM

در این بخش پروژه کاهش PAPR در سیستم OFDM بوسیله ضرب با j در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا آماده کردیم که در آن مدولاسیون های BPSK ، BPSK-j ، QPSK ، QPSK-j مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه به معرفی این پروژه مرتبط با الکترونیک و مهندسی مخابرات پرداخته و فیلم و نتایج آن قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در پروژه حاضر روش احتمالی کاهش PAPR یا نقطه پیک نسبت میانگین نیرو را در سیستم مدولاسیون تقسیم فرکانس عمود برهم (OFDM) به کمک تغییر فاز بعضی از زیر حامل ها کاوش می نماییم. این جوابی می باشد به نظر آقای الیبوم (Elibom) در رابطه با نقطه قله نسبت میانگین نیرو در سیستم OFDM که چرخش گردشی بعضی از زیر حامل ها را برای کاهش PAPR پیشنهاد شده است.

همچنین این پروژه در بخش IEEE TGN و همینظور PAPR در HT-LTF (11-06/1595r1) نشان می دهد که در وضعیت ۴۰ مگاهرتز که ۱۲۸pt FFT مورد استفاده قرار می گیرید، می توانیم HT-LFT را با ضرب زیر حامل های بالاتر از ۲۰ مکاهرتز در j کاهش دهیم. به کمک نرم افزار MATLAB با شبیه سازی هایی تلاش کردیم تا این ادعا را برای HT-LTF ثابت کنیم و PAPR را برای تعدیل تصادفی و کلی BPSK و QPSK بررسی نماییم که نتایج این تحلیل در همین صفحه قرار داده شده است.

خروجی های پروژه کاهش PAPR در سیستم OFDM

papr reduction ofdm matlab 21820 2 تصویرشکل ۲

papr reduction ofdm matlab 21820 3 تصویرشکل ۳


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab