کتاب آموزش تصویری تکنیک های وبلاگ نویسی به صورت PDF

 • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
 • بازدید 5,992 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (367 امتیاز از 88 رای)
  Loading...

Teknik.Haye.Weblog.Nevisi تصویر

کتاب آموزش تصویری تکنیک های وبلاگ نویسی به صورت PDF

سلام دوستان، با یه پست آموزشی دیگه در سایت نوآوران گرمی، در خدمتتون هستیم. شاید شما هم با مشاهده عنوان این پست، تو ذهنتون بگید که مگه وبلاگ نویسی هم کتاب آموزشی می خواد؟! خوب این که کار آسانی است، یه راست برو سر وقت یک سرویس دهنده وبلاگ مانند بلاگفا و ثبت نام و کن و وبلاگ بنویس ، هر سوال یا مشکلی هم داشتی از بخش راهنما کمک بگیر. همین .

اما این طور که شما فکر می کنید نیست، وبلاگ نویسی تمرین وب نویسی است و کسی که بتواند وبلاگ بنویسد می تواند وب را مدیریت کند ، از همه مهم تر محتوای وبلاگ است ، فوت و فن ها و تکنیک های وبلاگ نویسی آنقدر زیاد و متعدد است که شاید بتوان گفت به تعداد وبلاگ نویس ها ، تکنیک وبلاگ نویسی وجود دارد ! آیا باورتان می شود؟

وبلاگ راه انداختن مثل گرفتن مار ماهی است ، تا حالا مارماهی دیده اید؟ گرفتنش با یک چوب خشک امکان پذیر است اما نگه داشتن مارماهی کار سختی است درست مانند نگه داشتن وبلاگ . پس کسی که چند سال است وبلاگ می نویسد و خسته نشده است یعنی وبلاگ نویسی حرفه ای است.

بیش از ۹۰ درصد از ۸ و خورده ای میلیون وبلاگ فارسی ثبت شده در سرویس دهندگان وبلاگ غیرفعال هستند یعنی وبلاگی ایجاد شده و رفته پی کارش. حتی صاحبش هم پسورد لاگینش را نمی داند. به اینها می گویند وبلاگها مرده. اما آن ده درصد که اتفاقا یک چیزی حدود ۸۰۰ هزار وبلاگ می شوند فعال هستند یعنی هر روز به روز می شوند.

وبلاگ یا web log از دو کلمه وب و لاگ به معنای شبکه جهانی و گزارش روزانه و نوعی از صفحات اینترنتی با محتوای شخصی است که مطالب آن طبق زمانی که ثبت شده، گروه بندی و به ترتیب از تازه‌ ترین رخداد به قدیم ارائه می شود.

این کتاب آموزشی که توسط آقای حمید ضیایی پرور در قالب هشت فصل در ۲۱۶ صفحه با فرمت PDF تهیه و منتشر شده، علاوه بر اینکه یک راهنمای عملی برای ایجاد و توسعه وبلاگ‌ ها می ‌باشد، میتواند به عنوان یک مرجع آموزشی در کلاس‌ ها و کارگاه‌ های عملی مدیریت و به روز رسانی وبلاگ ‌فارسی هم مورد استفاده قرار بگیرد.

در کتاب حاضر به طیف وسیعی از سوالات احتمالی کاربران و مدیران وبلاگ‌ های فارسی، به صورت تصویری پاسخ داده شده و استفاده از آن می تواند به رونق هر چه بیشتر وبلاگ های فارسی زبان کمک شایانی کند. امیدواریم که این کتاب آموزشی مورد استفاده علاقه مندان در این زمینه، قرار گیرد. لینک دانلود در ادامه مطلب فراهم می باشد.

سرفصل ها:

فصل اول: مبانی و مفاهیم

فصل دوم: راه اندازی وبلاگ

فصل سوم : تولید محتوا برای وبلاگ

فصل چهارم: مهارت های گرافیکی

فصل پنجم: مدیریت وبلاگ

فصل ششم: کاربرد های وبلاگ

فصل هفتم : تکنیک ها و مهارت ها

فصل هشتم : وبلاگ های رسمی و سازمانی


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab