کتاب آموزش تصویری لینوکس Linux All in One For Dummies

  • شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • بازدید 1,006 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (41 امتیاز از 10 رای)
    Loading...

Linux All in One For Dummies تصویر

دانلود کتاب آموزش تصویری لینوکس Linux All in One For Dummies

لینوکس Linux به خانواده‌ ای از سیستم عامل های یونیکس اطلاق می ‌شود که از هسته لینوکس استفاده می ‌کنند که معروف‌ ترین نمونه از نرم‌ افزار آزاد و متن‌ باز شناخته می‌ شود. لینوکس واقعا شگفت انگیز است که ابتدا به عنوان سرگرمی توسط لینوس توروالدز از فنلاند سرچشمه گرفته که همچنان در حال رشد و تکامل است.

.

لینوکس، بر خلاف بسیاری از نرم افزار های دیگر، به صورت رایگان همراه با گستردگی هایش در سراسر دنیا برای طیف گسترده ای از رایانه های شخصی و لوازم جانبی در دسترس است. در این پست کتاب Linux All in One For Dummies را برای شما کاربران گرمی آماده کرده ایم که به آموزش کار با این سیستم عامل به صورت تصویری و توضیحات کامل می پردازد.

.

این کتاب آموزشی یکی از سریع ترین راه ها برای یادگیری لینوکس است که در طی چند سال اخیر، بسیار مورد مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. نسخه های قبلی کتاب حاضر، فروش بالای داشته است که این، موفقت کتاب را نشان میدهد.

.

اگر شما نیز قصد مهاجرت به لینوکس را دارید، این کتاب با ۸ فصل در ۵۸۰ صفحه به صورت PDF و به زبان انگلیسی بهترین راه برای رسیدن به آنجا است که در ذهن خود دارید. لینک دانلود به رایگان در ادامه مطلب فراهم می باشد.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    مسعود شنبه , ۱ مهر

    بسیار عالی بود

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab