لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (85 امتیاز از 21 رای)
Loading...

etabs 105684 کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF

کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF

در کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا بدلیل درک بهتر مخاطب، و یادگیری سریع نرم افزار، مطالب را در قالب مثالهایی متنوع اعم از نوع سازه و سیستم های مهاربندی شده با توضیحات تصویری همراه با صورت مسئله و پلان ساختمان در ۶ فصل تنظیم گردیده است که دو فصل آخر در مورد طراحی فونداسیون با نرم افزار Seif می باشد. پس از طراحی در هر فصل، سازه های اجرایی را نیز در ادامه طبق محاسبات و خروجی های به دست آمده از برنامه ایتبس ETABS برای آموزش گنجانده است.

در زمان تعیین بار سقف اگر سیستم سازه ای سقف تیرچه بلوک باشد، باید این را مد نظر قرار دهیم که برنامه به صورت خودکار وزن تیرچه و بتن روی آن را در وزن سقف اعمال می کند. پس موقع تعیین بارگذاری بار سقف بایستی از وزن تیرچه ها و بتن روی آن صرف نظر کنیم.

اگر سیستم سقف دال بتنی باشد بایستی در تعیین بارگذاری سقف، وزن دال به خاطر اینکه خود ایتبس ETABS اعمال می کند در نظر گرفته نشود .

در ضمن یاد آور می شوم به خاطر المان سطحی بودن سقف نرم افزار قادر به طراحی آن نمی باشد که بایستی این عملیات به صورت دستی انجام شود.(توضیحات کامل در کتاب).

در نرم افزار ETABS از سه روش در طرح دیوار برشی استفاده می شود:

  • روش عمومی
  • روش المان مرزی
  • روش میلگرد گذاری یکنواخت

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF در ادامه مطلب.

نرم افزار بار تیرهایی که در روی آن دیوار برشی قراردارد به صورت خودکار اعمال می کند و نیازی به محاسبه و اعمال دستی آن نمی باشد. در حین طراحی ممکن است نرم افزار پیغام زیر را چندین بار به کاربر نشان دهد.

Analysis and design sections dffer for 3steel frames . Do you want to reiterate analysis and design?

این پیام نشان می دهد تعدادی از مقاطعی که با آن سازه تحلیل شده با مقاطع طراحی شده متفاوت می باشد. با کلیک روی دکمه yes سازه دوباره با مقطع جدید طراحی می شود.

توصیه : دانشجویان کارشناسی رشته عمران با در دست داشتن این کتاب به راحتی می توانند پروژه بتن و فولاد خود را همراه با یادگیری انجام بدهند.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 364صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 5.3 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید