کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF

 • سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
 • بازدید 8,966 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (222 امتیاز از 49 رای)
  Loading...

etabs 105684 تصویر

کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF

در کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا بدلیل درک بهتر مخاطب، و یادگیری سریع نرم افزار، مطالب را در قالب مثالهایی متنوع اعم از نوع سازه و سیستم های مهاربندی شده با توضیحات تصویری همراه با صورت مسئله و پلان ساختمان در ۶ فصل تنظیم گردیده است که دو فصل آخر در مورد طراحی فونداسیون با نرم افزار Seif می باشد. پس از طراحی در هر فصل، سازه های اجرایی را نیز در ادامه طبق محاسبات و خروجی های به دست آمده از برنامه ایتبس ETABS برای آموزش گنجانده است.

در زمان تعیین بار سقف اگر سیستم سازه ای سقف تیرچه بلوک باشد، باید این را مد نظر قرار دهیم که برنامه به صورت خودکار وزن تیرچه و بتن روی آن را در وزن سقف اعمال می کند. پس موقع تعیین بارگذاری بار سقف بایستی از وزن تیرچه ها و بتن روی آن صرف نظر کنیم.

اگر سیستم سقف دال بتنی باشد بایستی در تعیین بارگذاری سقف، وزن دال به خاطر اینکه خود ایتبس ETABS اعمال می کند در نظر گرفته نشود .

در ضمن یاد آور می شوم به خاطر المان سطحی بودن سقف نرم افزار قادر به طراحی آن نمی باشد که بایستی این عملیات به صورت دستی انجام شود.(توضیحات کامل در کتاب).

در نرم افزار ETABS از سه روش در طرح دیوار برشی استفاده می شود:

 • روش عمومی
 • روش المان مرزی
 • روش میلگرد گذاری یکنواخت

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب آموزش ETABS مسعود پوربابا به صورت PDF در ادامه مطلب.

نرم افزار بار تیرهایی که در روی آن دیوار برشی قراردارد به صورت خودکار اعمال می کند و نیازی به محاسبه و اعمال دستی آن نمی باشد. در حین طراحی ممکن است نرم افزار پیغام زیر را چندین بار به کاربر نشان دهد.

Analysis and design sections dffer for 3steel frames . Do you want to reiterate analysis and design?

این پیام نشان می دهد تعدادی از مقاطعی که با آن سازه تحلیل شده با مقاطع طراحی شده متفاوت می باشد. با کلیک روی دکمه yes سازه دوباره با مقطع جدید طراحی می شود.

توصیه : دانشجویان کارشناسی رشته عمران با در دست داشتن این کتاب به راحتی می توانند پروژه بتن و فولاد خود را همراه با یادگیری انجام بدهند.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  بابک کریمی سه شنبه , 24 مرداد

  سلام من دنبال نمونه سوالات مهم در مورد ایتیس هستم اگه هست لطفا اطلاع بدین می خواستم واسه امتحانات خودمو آماده کنم.خیلی مجکرم

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  نگار ایزدی جمعه , 14 مهر

  سلام يک نمونه طراحی دستی دال بتنی برای پروژه بتن می خواستم؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab