کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ به صورت PDF

  • سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
  • بازدید 1,394 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (45 امتیاز از 9 رای)
    Loading...

switching va signaling 14045 تصویر

دانلود کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ به صورت PDF

در این پست کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم از مطالب این کتاب به نحو مطلوب استفاده کنید.

کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ یکی از کتاب های کامپیوتر می باشد و در این بخش می خواهیم شما هنر جویان را با مطالب و موضوعات آن آشنا سازیم. در سیستم استراگر انجام سوئیچینگ توسط سلکتور صورت می گیرد. سلکتور یک محور دارد که روی آن بازوی اتصال قرار دارد و در هر زمان که نیاز و ضروری باشد می تواند چرخش مکانیکی انجام دهد و چندین کنتاکت بر روی یک نیم دایره به دور محور قرار می گیرد. و همچنین در تعریف سیگنالینگ می توان گفت که مبادله اطلاعات بین قسمتهای مختلف یک شبکه ارتباطی و امکانات مخابراتی که آنان را قادر به ایجاد ارتباط می کند.

از نظر سیگنالینگ هر مکالمه تلفنی با سه قسمت درگیر می شود مانند :

۱- سیگنالینگ بین خط سوئیچ و مشترک

۲ – سیگنالینگ سوئیچ داخلی

۳ – سیگنالینگ ما بین مرکز سوئیچ

جهت اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ به صورت PDF لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

عملیات سیگنالینگ :

سیگنالینگ بین خط سوئیچ و مشترک :

می توان به عنوان سیگنالینگ پایه در نظر گرفت و شامل عملیاتی مانند سیگنال مشترک و مرکز محلی می باشد.

خط های مشترکین سیستم مرکز تلفن و شبکه های مخابراتی شامل سیگنال های زیر می باشد.

a) سیگنال تصرف یعنی با برداشتن گوشی تلفن یعنی شروع به صحبت کردن

b) آدرس شماره گیری ، شامل شماره های گرفته شده می باشد.

c)سیگنال های رفت و برگشت : با گذاشتن گوشی تلفن هر دو مکالمه ارسال شده و پایان می پذیرد.

سیگنالینگ بین مراکز :

عبارت است از سیگنال های که بین دو مرکز فرستنده و گیرنده انجام می گیرد و به دو کانال مشترک و مرتبط تقسیم می شود. کانال مرتبط نوعی سیگنالینگ می باشد که تمام سیگنا ل های روی کانال ترافیک تلفنی را وصل می کند ارسال و دریافت شده و مرتبا در کانالی که به آن وابسته است انتقال داده می شود. در حقیقت ترافیک سیگنالینگ و صوت در یک مدار عبور می کند در سیگنالینگی که کانال مشترک دارند تمام سیگنا ل ها روی کانال دور از کانال حمل ترافیک تلفنی ارسال و دریافت خواهند شد. بقیه مطالب کتاب اصول سوئیچینگ و سیگنالینگ را می توانید از طریق سایت نوآوران گرمی دانلود کرده و مطالعه نمایید.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    سامان جهانبخش دوشنبه , ۴ دی

    با سلام، اگر بخواهم راجب به مراحل طراحی سیگنالیگ خطوط راه آهن اطلاعاتی داشته باشم ، شما میتوانید کمک کنید ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab