کتاب بسته های نرم افزار ۱ هنرستان به صورت PDF

  • دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  • بازدید 1,902 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (35 امتیاز از 10 رای)
    Loading...

basta narmafzar 1 12639 تصویر

دانلود کتاب بسته های نرم افزار ۱ هنرستان به صورت PDF

در این پست کتاب بسته های نرم افزار ۱ را که به صورت PDF می باشد برای شما عزیزان و هنر جویان آماده کرده ایم امیدواریم مورد پسندتان قرار بگیرد.

کتاب بسته های نرم افزار ۱ یکی از رشته های کامپیوتر محسوب می شود. و کتابی بسیار ساده و متناسب با سطح دانش هنر آموزان می باشد و با یادگیری این کتاب می توانید خود را برای یادگیری بهتر بسته های نرم افزار ۲ آماده کنید.

امروزه اکثر محصولات نرم افزاری در قالب بسته های نرم افزاری روانه ی بازار می شوند. بسته های نرم افزاری شامل کلیه ی امکانات لازم برای نصب، راهبری و پشتیبانی سیستم ها هستند. معمولاً نرم افزارها در قالب بسته های نرم افزاری به صورت کامل ارایه می شوند و کلیه ی مستندات لازم از قبیل راهنمای کاربران، راهنمای سیستم و غیره را به همراه دارند.

دانلود رایگان کتاب بسته های نرم افزار ۱ به صورت PDF در ادامه مطلب.

در بخش اول این کتاب با واژه پردازword از بسته ی نرم افزاری آفیس که محصول شرکت مایکروسافت است آشنا می شوید و نحوه ی کار با این واژه پرداز بسیار قوی را فرا خواهید گرفت. نرم افزار word امکانات لازم برای تایپ و ویرایش متن های متنوع را در اختیار کاربر قرار می دهد.

ساد گی کار با این نرم افزار سبب شده است که امروزه اکثر کاربران رایانه برای تهیه ی گزارش ها، سندها و نامه های خود از آن استفاده کنند. و همچنین در بخش دوم با نرم افزار فتوشاپ آشنا می شوید. فتوشاپ که یکی از قوی ترین نرم افزارهای گرافیکی محصول شرکت adobe است و به وسیله آن می توان کلیه ی امور مربوطه به طراحی ویرایش و تولید صفحه های گرافیکی را انجام داد.

نحوه ی ارایه ی مطالب به گونه ای است که شما به راحتی می توانید در پایان این بخش صفحه های گرافیکی جذابی را ایجاد کنید. امید است کتاب حاضر با توجه به گسترد گی و تنوع مطالب آن مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. 


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    عمران شنبه , 21 بهمن

    ممنون از اینکه کتاب رو در اختیار ما قرار دادین

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab