کتاب ترسیم فنی نقشه کشی هنرستان به صورت PDF

 • چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵
 • بازدید 5,020 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (90 امتیاز از 19 رای)
  Loading...

tarsim fani 16224 1 تصویردانلود کتاب ترسیم فنی نقشه کشی هنرستان

در این پست کتاب ترسیم فنی نقشه کشی هنرستان به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم مورد پسند و رضایت شما هنرجویان عزیز قرار گرفته باشد.

مقدمه ای از کتاب ترسیم فنی نقشه کشی:

کتاب ترسیم فنی نقشه کشی یکی از کتاب های مفید و مورد استفاده در زمینه معماری می باشد و در تعریف کلی نقشه و نقشه کشی می توان گفت که یک شی را به صورت تصویر نمایش می دهد هر کسی که بخواهد یک نقشه ترسیم کند باید به صورت ابتدایی در مورد قضایای هندسه معلوماتی داشته باشد تا بتواند کار خود را در این زمینه به پیش برده و موفقیت های بسیاری را کسب کند. و در تعریف هندسه می توان گفت به معنی اندازه و دانش و معلوماتی که خود فرد با شناختی که از طبیعت دارد با آن روبه رو می شود دانشی که رفته رفته با مرور زمان افزایش می یابد.

جهت توضیحات بیشتر کتاب ترسیم فنی نقشه کشی به صورت PDF لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

فصل های کتاب ترسیم فنی نقشه کشی:

بدین منظور در اولین بخش از کتاب به یک سری احکام و اصول اولیه اشاره شده تا پیش زمینه ای باشد برای یادگیری بهتر شما هنرجویانی یا افرادی که قصد دارند به طور کامل این مقوله را دنبال کنند. این بخش خود از چهار فصل تشکیل شده است.

فصل اول:

در این فصل با رسم اولیه ترسیم فنی نقشه کشی آشنا می شوید.

فصل دوم:

در فصل دوم با چگونکی رسم شکل متقارن آشنا می سازد.

فصل سوم:

در این فصل به چهار ضلعی و چند ضلعی ها در این کتاب خواهیم پرداخت.

فصل چهارم:

در بخش چهارم  شکل دایره که به عنوان اشکال مهم و اساسی به حساب می آید به طور مفصل در ادامه کتاب در مورد آن توضیح داده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل کتاب می توانید کتاب ترسیم فنی نقشه کشی را با لینک مستقیم دانلود کنید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab