کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور به صورت PDF

technology galebbande va armator  16775 min تصویر

دانلود کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور به صورت PDF

در این پست کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم با مطالب اندک توانسته باشیم رضایت شما هنرجویان عزیز را جلب نماییم.

کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور یکی از کتاب های عمران در رشته ساختمان و در زمینه صنعت می باشد که با مرور زمان نیز تغییرات بسیاری در آن به وجود آمده است این کتاب مقدمه ای خواهد بود تا شما هنر جویان عزیز را با مباحث های بعدی بیشتر و بهتر  آشنا سازد. در ابتدای کار قبل از اینکه بخواهیم شروع کنیم اول باید تعریف بتون را بدانیم بتن یعنی عبارت از مواد و مصالح و افزودنی هایی که بعد از مخلوط کردن آنها با یکدیگر بعد از دقایقی به صورت سفت و محکم در می آید گفته می شود. و اما تعریف قالب بتونی ظروفی است که می تواند خمیر را تا زمان شکل گیری در خود نگه داشته و به آن فرم دهد.

جهت توضیحات بیشتر و دانلود کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور به صورت PDF لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

        قالب بتونی دارای یک سری شرایط است که در پایین به طور جزئی به آنها اشاره خواهد شد.

 • بتن باید خیلی قوی باشد تا در اثر فشارهای وارده از طرف محیط بتواند مقاومت کند
 • اتصالات قالب بندی باید متناسب باشد با جنسیت قالب
 • چوب بهترین مقاوم در برابر سرما و گرما هست به همین دلیل به عنوان ضریب حرارتی از آن استفاده می شود
 • نسبت به قالب های فلزی هزینه آن بسیار کم است
 • قالب بندی باید طوری انجام بگیرد که بعد از گرفتن بتون بتوان آن را به راحتی باز کرد

مصالح قالب بندی :

مصالحی را که در قالب بندی استفاده می شود باید از لحاظ ایمنی مورد بررسی قرار داد و همچنین مصالح باید در قسمت هایی مانند بدنه رویه و اجزای نگهدارنده آن مورد توجه قرار داده شود.

ابزارات مورد استفاده در قالب بندی مانند:

 • متر
 • گونیا
 • شمشه
 • خط کش و پرگار
 • اره های دستی در نمونه ها و مدل های متفاوت

 در واقع  می توان گفت کلی ترین هدف کتاب تکنولوژی قالب بندی و آرماتور این است که شما را با اصول و قوانین و نکات اجرایی آشنا می سازد و اطلاعات شما را نسبت به مصالح قالب بندی افزایش می دهد.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  صادق چوپانی سه شنبه , ۲ خرداد

  تشکر عالی

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  علی یکشنبه , ۱۸ تیر

  عالی بود؛ خیلی ممنون.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab