کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی به صورت PDF

  • دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
  • بازدید 6,589 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (135 امتیاز از 31 رای)
    Loading...

technology kargah bargh sanati 10991 تصویر

دانلود رایگان کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی به صورت PDF

ریز محتوای کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی در سال ۷۳ بر پایه نظام و متناسب با آن کتاب درسی نیمسال واحدی برای هنرجویان رشته الکتروتکنیک تهیه شد. این شرایط تا سال ۷۸ ادامه داشت. در آن سال چون ساختار نظام آموزشی دوره متوسطه تعریف گردید در همان سال کمیسیون های تخصصی موظف شدند علاوه بر کاهش مشکلات اجرایی نظام سالی واحدی به صورت ترمی، شکل جدیدی را برای دروس تخصصی پیش بینی نمایند که ساعات و محتوای دروس کارگاهی افزایش یابد.

پس از بررسی های صورت گرفته مقرر شد نسخه قبلی کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی با اعمال اصلاحات و پیش بینی یکسری کارهای عملی بیش تر تهیه و به کتاب افزوده شود. این مهم در سال ۷۹ به وقوع پیوست و اولین کتاب سیستم سالی واحدی تهیه شد.

از آن زمان به بعد تقریبا همه ساله پیشنهادات هنرآموزان محترمی که از طریق ارسال نامه، نشست های سرگروه های آموزشی و دوره های ضمن خدمت مطرح می کردند پس از طرح در کمیسیون و تأیید اعضای گروه تخصصی چندین مرتبه (از سال ۸۱ تا ۸۶) مورد بازبینی و اعمال تغییرات جزیی قرار گرفته است. طی این سال ها از جمله خواسته های هنرآموزان گرامی وجود فصلی مشخص و جداگانه پیرامون آموزش کنترل کننده های برنامه پذیر در کنار مدارهای برق صنعتی بوده است.

لذا کمیسیون این مورد را به عنوان یکی از دستور کارهای اصلی جلسات سال ۸۶ قرار داد و پس از بحث های طولانی به این نتیجه رسیدند که آموزش رله های قابل برنامه ریزی می تواند به عنوان اولین گام در جهت به کارگیری مدارهای کنترلی در راه اندازی مدارهای صنعتی برای سطح هنرجویان رشته الکتروتکنیک مطرح شود.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی به صورت PDF در ادامه مطلب.

بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد و همفکری با افراد مختلف و شاغل در امر آموزش و صنعت ریز محتوا تهیه و سپس با انتخاب مؤلف اقدام به تألیف مطلب جدید شد که حاصل این تلاش را در فصل پنج این کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی می توانید ملاحظه کنید. لازم به ذکر است در کتاب تهیه شده هدف آن بوده که مطالب پایه ای و ساده به همراه اصول برنامه نویسی بدون اشاره به نام رله ای خاص به دو روش نردبانی و بلوکی آموزش داده شود.

به همین خاطر شیوه آموزش سبک جدیدی است و سعی شده با تصاویر گویا همراه باشد از جمله تصاویر نحوه استفاده از رله در کارهای عملی است که می تواند در امر آموزش بسیار مفید باشد. لازم به ذکر است مبنای کارهای عملی فصل رله ها مدارهایی بوده که هنرجویان در فصل مدارهای راه اندازی با کنتاکتور آموزش دیده اند.

علاوه بر این فصل جدید که به کتاب تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی اضافه شده است در سایر فصول اول تا چهارم که مربوط به تولید انرژی الکتریکی، کلیدها، کابل و کابل کشی و مدارهای کنتاکتوری است بازسازی و تغییرات کلی داده شده است.


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    ولی الله دهبید شنبه , 19 فروردین

    خوبه ولی تمرین های بیشتری گنجانده شده بود بهتر بود

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab