لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (141 امتیاز از 32 رای)
Loading...

sim pichi electro motor three phase 12516 کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز به صورت PDF

دانلود کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز به صورت PDF 

در این پست کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کرده ایم امیدواریم مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز از رشته های کاردانش و زیر گروههای الکتروتکنیک محسوب می شود. در مجموعه پودمان های مهارتی رشته برق، به اهمیت ماشین های الکتریکی پی برده و دریافتیم که قسمت اعظم محرک های مکانیکی در کارخانه های صنعتی، توسط موتورهای الکتریکی صورت می گیرد. این ماشین ها نقش بسیار مهمی در استمرار فعالیت کارخانه ها ایفا می کنند و به همین علت ضرورت دارد افرادی که با آن ها سر و کار دارند، از مهارت های بیشتری برخوردار باشند.

در این مجموعه سعی شده است تا با فرمول ها و روابط علمی ساده، مسائل مرتبط با ماشین های الکتریکی مورد بررسی قرار گیرد. موضوع های ارائه شده در این کتاب، در سه قسمت تنظیم شده اند قسمت اول به دیاگرام های سیم بندی اختصاص دارد و در آن نقشه های سیم پیچی را در قالب دیاگرام گسترده و مدور، تشریح کرده ایم.

دانلود رایگان کتاب سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز به صورت PDF در ادامه مطلب.

در این قسمت، اصطلاحات مربوط به سیم بندی الکتروموتورها، محاسبات ساده موتورها و ارتباط بین این اصطلاحات با تعداد شیارها و تعداد قطب ها، بیان شده است. برای تفهیم بیشتر، به اندازه کافی کار عملی ارائه شده تا فراگیران با کشیدن نقشه های مختلف، مهارت کافی را در طرح و رسم دیاگرام ها کسب کنند. در قسمت دوم، روش کلاف گذاری درون شیارها بیان شده است.

اصول قراردادن کلاف ها در داخل شیارها، در انواع کلاف های مساوی و متحدالمرکز با سیم بندی های تک قطب و جفت قطب، تشریح شده و در نهایت چندین نمونه کار عملی ارائه شده است تا هنرجویان با انجام آن ها، مهارت مطلوب را کسب کنند. در قسمت سوم، شیوه سربندی گروه کلاف ها بیان شده است توصیه های مربوط به آزمایش ارتباط بین سرسیم ها با استفاده از اهم متر، بارها تکرار شده است.

سربندی ها با شماره گذاری شیارهای استاتور و درنظرگرفتن نقشه اتصال گروه کلاف های هر فاز، انجام شده تا فراگیران ضمن کار، با نقشه خوانی بیشتر آشنا شوند و تهیه نقشه و رعایت دستورالعمل های موجود در آن را بیشتر رعایت کنند.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 124 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل:7.86 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • محمد خباز اصفهانی

    سه شنبه , ۹ شهریور

    سلام مطالب وموضوعات بسیار عالی ومفید کار سیم پیچی الکتروموتور انجام میدم سایت خیلی مفیدیه تشکر