دانلود کتاب طراحی و آنالیز سیستم ‌های رادار با متلب MATLAB

 • دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
 • بازدید 2,503 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (312 امتیاز از 85 رای)
  Loading...

Radar.Systems.Analysis.And.Design.Using.Matlab تصویر

دانلود کتاب طراحی و آنالیز سیستم ‌های رادار با متلب MATLAB

کتاب های متعددی برای سیستم های رادار و نرم افزار هایی که در این زمینه کاربرد داردند نوشته شده است اما با این حال وجود یک کتاب مرجع و جامع بیش از پیش احساس می شود.

کتابی که در این پست از وب سایت نوآوران گرمی مرجع پروژه های دانشجویی برای دوستان مخابراتی آماده کرده ایم که طراحی و آنالیز سیستم ‌های رادار با متلب Radar Systems Analysis and Design Using MATLAB نام دارد و واقعا مرجعی مفصل و مفید و با ارزش برای مهندسین و همچنین به عنوان یک کتاب درسی برای یادگیری تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های رادار برای دانشجویان می باشد.

.

همچنین اساتید محترم می توانند از این کتاب جامع در حوضه ای سیستم های رادار در تدریس استفاده نمائید. این کتاب در سطح کارشناسی ارشد نوشته شده و در هر فصل تمامی فرمول های ریاضی مورد نیاز و توابع اختصاصی MATLAB متلب برای تحلیل و درک تئوری از سیستم های رادار پوشش داده شده است.

.

این کتاب آموزشی شامل بیش از ۱۱۹۰ معادلات و بیش از ۲۳۰ تصاویر و بیش از ۲۰۰ پروژه نمونه بود که در قالب ۵۳۳ صفحه به صورت PDF به زبان انگلیسی می باشد. امیدواریم که کتاب حاضر برای مهندسین مخابراتی مفید واقع گردد. لینک دانلود رایگان در ادامه مطلب فراهم می باشد.

.


سفارش پروژه متلب :

جهت سفارش پروژه شبیه سازی ، پیاده سازی ، مدلسازی با نرم افزار MATLAB با شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید، همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگویی شما کاربران عزیز هستند.

۰۹۳۶۵۴۴۲۲۴۷ – ۰۹۱۹۴۷۵۱۲۹۵ – پاسخگویی ۲۴ ساعته

شما دوستان عزیز می توایند اطلاعات پروزه خود را به همراه شماره تماس به ایمیل noavarangermi@gmail.com ارسال فرمائید تا همکاران ما بعد از بررسی اطلاعات کمتر از ۱ ساعت نتیجه را برای شما از طریق ایمیل و اس ام اس اطلاع دهند.خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab